Chauffeur leerlingenvervoer
€14,99 - €17,21
Solliciteren
Zoekt u een fijne, flexibele bijbaan met veel verantwoordelijkheid en plezier, die goed te combineren is met uw vrije tijd? Dan hebben wij de perfecte vacature voor u!
Onze opdrachtgever is een toonaangevende speler in het kleinschalige personenvervoer in Nederland. Dagelijks verzorgen ze veilig en duurzaam vervoer voor scholieren, ouderen en zorgbehoevenden. Ze werken samen met gemeenten, provincies en zorginstellingen om maatwerkoplossingen te bieden voor diverse vervoersbehoeften, altijd met de mens centraal.
Hoe zien je werkzaamheden eruit?
Wij zoeken ervaren chauffeurs die het fijn vinden om scholieren van en naar school te brengen. Bent u iemand die graag verantwoordelijkheid neemt en het leuk vindt om met kinderen te werken? Dan is deze rol perfect voor u!- Werktijden: Van maandag tot en met vrijdag, doorgaans van 07:00 tot 09:30 uur en van 14:00 tot 16:30 uur, afhankelijk van de route.
- Werkweek: Tussen de 15 en 20 uur per week, zodat u voldoende tijd heeft voor andere bezigheden.
- Werken vanuit huis: Het voertuig staat voor uw deur of op een nabijgelegen ophaalpunt.
- Elektrische bus: U krijgt een milieuvriendelijke bus van de opdrachtgever om mee te rijden.
Wat vragen wij?
- U spreekt en begrijpt goed Nederlands (niveau B1).
- U heeft minimaal 2 jaar een rijbewijs.
- U heeft een taxipas of u bent bereid deze te behalen.
- U kunt een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) aanvragen.
- U bent beschikbaar tussen 07:00 - 09:30 en 14:00 - 16:30 uur.
- U bent 3 tot 5 dagen per week beschikbaar, bij voorkeur op maandag of vrijdag.
Wat bieden wij?
- Een salaris tussen de €14,99 en €17,21 per uur, afhankelijk van ervaring.
- Flexibele werktijden van 15 tot 20 uur per week, zodat u genoeg vrije tijd heeft voor andere activiteiten.
- 23 vakantiedagen op fulltime basis en 8% vakantiegeld.
- Pensioenopbouw vanaf de eerste werkdag.
- Begeleiding van ervaren mentorchauffeurs, zodat u snel ingewerkt raakt.
- Een Welkomstdag en twee keer per jaar een gezellig personeelsfeest.
- De opdrachtgever betaalt de kosten voor de chauffeurskaart, zodat u goed voorbereid aan de slag kunt.
- €250,- tekenbonus als u al een taxipas heeft!
Naar vacature
Meer vacatures van Djopzz
Meer Chauffeur leerlingenvervoer vacatures