Commercieel Adviseur Projectmanagement
Betrokken netwerker met kennis van de omgeving waar TCPM in acteert. TCPM PM’s zitten in een ruim speelveld van de (maak-)industrie, verspreid over heel Nederland.
Wat maakt werken bij TCPM zo aantrekkelijk voor jou?
TCPM is voor mij een werkgever die veel afwisseling kan bieden. De periodieke teamevenementen zijn een waardevolle toevoeging voor interactie en het opdoen van aanvullende technische bagage.Hoe omschrijf je de werksfeer bij TCPM?
Werksfeer is open en informeel, doch zeker ook resultaatgericht. Al werken de PM’s op veel verschillende locaties, er is zeker betrokkenheid.Waar moet je tegen kunnen als je bij TCPM werkt?
Er is veel techniek om je heen. Daarnaast zijn er nog steeds veel bruggen te bouwen op het commerciële vlak.Tim Sampers – Manager TCPM Midden
Wat verwacht jij van de nieuwe Commercieel Adviseur Projectmanagement?
Bruggenbouwer tussen collega’s en opdrachtgever. Het bouwen van een netwerk en succes willen ervaren moet bij je passen. Een dienstverlenende rol is hierin belangrijk.Wat maakt werken bij TCPM zo aantrekkelijk voor jou?
Vrijheid en pionieren. Binnen de kantoren heb je de vrijheid om te ondernemen en acties uit te zetten die je zelf belangrijk acht. Ontwikkeling is mogelijk en zal worden gestimuleerd.Hoe omschrijf je de werksfeer bij TCPM?
Rustig, open en eerlijk. Collega’s zijn bereid om elkaar te helpen en ondersteunen waar mogelijk.Waar moet je tegen kunnen als je bij TCPM werkt?
Verantwoordelijkheidsgevoel moet hoog zijn. Je fungeert als werkgever.Ralph ten Haaf – Project Manager
Wat verwacht jij van de nieuwe Commercieel Adviseur
Projectmanagement
?- Moet begrijpen wat een opdracht inhoudt
- Moet kunnen doorvragen op de inhoud / context van de opdracht
- Kennis van de industrie
- Mensenkennis – o.a. om te kunnen inschatten welke persoon op welk project past
Wat maakt werken bij TCPM zo aantrekkelijk voor jou?
- Er heerst een informele cultuur binnen TCPM
- Sfeer bij bijeenkomsten is altijd goed
- Mogelijkheid tot leren van nieuwe vaardigheden en opdoen van nieuwe kennis
- Veel vrijheid in je werk
Hoe omschrijf je de werksfeer bij TCPM?
Goed! 🙂 Zie antwoord hierboven. Daarbij heb je ook altijd collega’s waarbij voor hulp terecht kunt!Waar moet je tegen kunnen als je bij TCPM werkt?
Je moet tegen een minder gestructureerde werkomgeving kunnen.Vacature Commercieel Adviseur Projectmanagement
TCPM | Apeldoorn | € 84.000 p/j | 32-40 uur p/wNieuw
Wat bieden we jou?
Afhankelijk van je ervaring en achtergrond een fulltime bruto maandsalaris dat kan oplopen tot ca. €6.500,-Een vaste baan van 32 of 40 uur per week
Een auto, telefoon en laptop van de zaak
24 verlofdagen
6,5 ADV dagen en de mogelijkheid om verlofdagen bij te kopen
Een goede pensioenregeling en diverse voordelige aanvullende verzekeringen
Uitgebreide ontwikkelingstrajecten en doorgroeimogelijkheden
Moderne kantoren en werkplekken met de mogelijkheid tot thuiswerken
Veel extra activiteiten, zoals jaarlijks eindejaarsfeest, kwartaalbijeenkomsten en een actieve personeelsvereniging
Wie ben jij?
Afgeronde (technische) hbo-/WO-opleidingErvaring in een soortgelijke functie waarbij in ieder geval de verkoop van diensten in een technische omgeving centraal staat
Een bestaand netwerk binnen de industrie en de ambitie hebt om dit uit te breiden
Kennis van Projectmanagement (methodieken)
Je spreekt en schrijft goed Nederlands en Engels
In bezit van rijbewijs B
Als persoon ben je gedreven, ondernemend, overtuigend, communicatief sterk, sociaal vaardig, toegankelijk, zelfsturend, klantgericht, flexibel en analytisch sterk
solliciteer
delen
Jouw uitdaging als Commercieel Adviseur
ProjectmanagementAls Commercieel Adviseur Projectmanagement staat het uitbouwen van duurzame relaties met industriële opdrachtgevers en de ontwikkeling van je eigen team met medewerkers centraal. De functie is een mix van sales, accountmanagement en het selecteren en ontwikkelen/begeleiden van jouw medewerkers binnen het Projectmanagement team.
Samen met je collega Commercieel Adviseur ben je verantwoordelijk voor het binnenhalen van nieuwe projecten binnen de
Industrie
en het managen van bestaande opdrachten in heel Nederland. Afhankelijk van je woonplaats wordt er een verdeling gemaakt wie welk deel van Nederland als eerste aandachtsgebied krijgt. Je rapporteert rechtstreeks aan de Operationeel Manager Projectmanagement.
In het kort zijn dit je werkzaamheden:
- Beheren en monitoren van bestaande accounts/projecten door het regelmatig voeren van voortgangsgesprekken met de verschillende opdrachtgevers en de betrokken Projectmanagers.
- Acquisitie plegen om nieuwe projecten binnen te halen; Je gaat actief op zoek naar nieuwe opdrachtgevers en voert regelmatig gesprekken met diverse prospects daarbij eventueel ondersteund door de Projectmanager die jij voor een bepaald project op het oog hebt.
- Overleg met de Operationeel Manager Projectmanagement (1 keer week) en je collega Commercieel Adviseur Projectmanagement.
- Coachen van de aan jouw toegewezen Projectmanagers. Er werken ruim 20 medewerkers binnen het team Projectmanagement.
Zo kan een werkdag eruit zien
dinsdag 11 maart09:00
Start je werkdag met een productieve meeting met de Operationeel Manager Projectmanagement en je collega Commercieel Adviseur. Deze wekelijkse brainstorm biedt de perfecte gelegenheid om projectstatussen door te nemen en gezamenlijk de strategische koers uit te zetten.
10:45
Vorige week heb je contact gehad met een potentiële klant uit je netwerk die druk bezig is met een project waar TCPM bij kan helpen. Vandaag ga je langs om TCPM te presenteren en de klantbehoefte goed in kaart te brengen.
12:00
Je stapt met een glimlach in de auto, helemaal blij met hoe goed die afspraak net ging! Onderweg naar de volgende afspraak haal je een vers belegd broodje en een kop koffie bij een tankstation om weer opgeladen naar de volgende afspraak te gaan. In de auto bel je nog met één van de projectmanagers die tegen een uitdaging aanloopt waar jij bij kan helpen.
13:00
Je hebt een afspraak bij Heineken om de voortgang van een lopend project te bespreken. Eén van de tanks is beschadigd en moet vervangen worden. Het gaat om een zogeheten bostelsilo, een tank waarin het kaf van de gerst wordt opgeslagen om later te worden verwerkt tot veevoer. Dit is een perfect moment om te checken of alles soepel verloopt en of er nog speciale aandachtspunten zijn die je aandacht nodig hebben.
14:30
De laatste afspraak voor vandaag! Samen met één van de projectmanagers kom je samen om te bespreken wat diegene graag wil ontwikkelen en wat zijn/haar ambities zijn binnen TCPM. Samen maken jullie een ontwikkelplan om deze ambities waar te maken.
16:00
Je sluit de dag af door de administratie bij te werken en contact te leggen met de projectmanager die perfect past bij het project waar je vanmorgen langs bent geweest. Daarna is het tijd om af te ronden! Je kijkt terug op een productieve dag vol goede gesprekken. Morgen weer een nieuwe dag!
Toekomstige collega's aan het woord
Alte Nijhuis – Senior Project Manager
Wat verwacht jij van de nieuwe Commercieel Adviseur Projectmanagement? Betrokken netwerker met kennis van de omgeving waar TCPM in acteert. TCPM PM’s zitten in een ruim...Lees verder
Tim Sampers – Manager TCPM Midden
Wat verwacht jij van de nieuwe Commercieel Adviseur Projectmanagement? Bruggenbouwer tussen collega’s en opdrachtgever. Het bouwen van een netwerk en succes willen erva...Lees verder
Ralph ten Haaf – Project Manager
Wat verwacht jij van de nieuwe Commercieel Adviseur Projectmanagement? Moet begrijpen wat een opdracht inhoudt Moet kunnen doorvragen op de inhoud / context van de opdra...Lees verder
Waar ga je werken?
TCPM (www.tcpm.nl
) is een onafhankelijk ingenieurs- en adviesbureau met ruim 200 medewerkers en 5 kantoren in Nederland. We groeien al 30 jaar, samen met onze klanten. Als ingenieurs en adviseurs vinden wij ons vak gewoon het mooiste dat er is. Daarom blijven we ons dag in dag uit ontwikkelen in onze expertises engineering (in-house & on-site), industriële veiligheid en projectmanagement.
Binnen het team Projectmanagement werken ruim 20 medewerkers vol passie aan het realiseren van diverse uitdagende projecten bij verschillende Industriële opdrachtgevers in heel Nederland.
30 jaar
5 kantoren
200 werknemers
95% van de medewerkers een vast contract
23 werknemers Projectmanagement
96% man/4% vrouw Projectmanagement
Gem. leeftijd 52 jaar Projectmanagement
Wat gaat er goed?
De organisatie kenmerkt zich door haar sterke prestaties en het vermogen om duurzame relaties met industriële opdrachtgevers op te bouwen. Met een toegewijd team van meer dan 200 medewerkers groeit TCPM hard en zetten ze zich in voor de ontwikkeling en het succes van uitdagende projecten in heel Nederland.
Wat kan er beter?
Hoewel TCPM goed presteert, is er ruimte voor verbetering op het gebied van klantenrelaties en coaching. Meer tijd en aandacht voor het bouwen aan relaties met klanten kan de dienstverlening verder versterken. Daarnaast biedt intensievere coaching van het team van projectmanagers een kans om hun vaardigheden en prestaties te verbeteren, wat bijdraagt aan de algehele groei en succes van het bureau.
Jouw weg naar succes
OntvangstbevestigingCv verstuurd? Na de automatische bevestiging ontvang je een mail met de uiterlijke datum waarop je hoort of we je uitnodigen voor een gesprek.
Selectie
Matcht j
meer...
Naar vacature
Meer vacatures van Lev - Hr
Meer Commercieel Adviseur Projectmanagement vacatures