Helaas bent u niet ingelogd, login en probeer het opnieuw.
Allround medewerker productie/magazijn
Waar kom je te werken?
Dit bedrijf bedrukt porselein, glaswerk, bestek, asbakken met logo’s, teksten etc. wat gebruikt wordt in de horeca, catering, bedrijven of bijvoorbeeld als relatiegeschenk.Het productieproces bestaat uit het maken van het logo in zeefdruk, waarna het middels een sticker op het porselein of glaswerk wordt geplaats. Vervolgens wordt in een oven het logo erin gebrand. Nadat het verpakt is gaat het naar klanten in Nederland, België en Duitsland.
Wat ga je doen?
Als allround medewerker productie/magazijn ga je alle voorkomende werkzaamheden in de productie en het magazijn verrichten.Je wordt voornamelijk ingezet in de productie. Bijvoorbeeld bij het bedienen van een oven waar de logo’s in het porselein of glaswerk wordt gebrand.
Daarnaast ga je geleverde goederen inruimen in het magazijn op de juiste plaats.
Orderpicken, aan de hand van picklijsten, van artikelen (glazen, borden etc.) die nodig zijn in de productie. In- en uitboeken van inkomende en uitgaande goederen.
Inpakken van porselein en glaswerk nadat ze uit de productie komen, en klaarmaken voor verzending.
Wat breng je mee?
- Je bent in fysiek in orde (i.v.m. tillen, bukken, lopen etc.)
- Je kunt Nederlands spreken en lezen;
- Je kunt overweg met een computer (i.v.m. inboeken en uitboeken);
- Ervaring met een heftruck is een pré;
- Je bent fulltime beschikbaar;
- Je vind het leuk om in een productie-omgeving te werken.
Wat mag je verwachten?
- Je komt te werken bij een leuk en informeel bedrijf met zeer korte lijnen;
- Je werkt van maandag t/m vrijdag van 8.00 uur tot 16.30 uur, echter flexibiliteit is vereist in drukke periodes (in drukke periodes kan het voorkomen dat er ook eens op een zaterdagochtend gewerkt wordt);
- Je start met een werkstage met behoud van uitkering, waarna een eerst een contract voor 6 maanden volgt. Gaat het daarna goed, wordt er zeker naar een verlenging gekeken.
Naar vacature
Meer vacatures van Vacatureswgt