Ministerie van Defensie - Amsterdam
Wat ga je doen? Wij zijn op zoek naar een nieuw hoofd Bureau Bedrijfsvoering binnen het Dienstencentrum Personeelslogistiek (DC PL). Als Hoofd Bureau Bedrijfsvoering ben je belast met de advisering, coördinatie, uitvoering - Volledige vacature bekijken
Helaas bent u niet ingelogd, login en probeer het opnieuw.
Medewerker civiel vastgoedrecht
Corten De Geer zoekt een medewerker civiel vastgoedrecht met ongeveer twee tot vier jaar werkervaring als advocaat.
Ben jij iemand die;
- ervaring heeft in het civiele vastgoedrecht;
- praktisch is ingesteld;
- kan relativeren;
- lef heeft;
- nieuwsgierig is;
- plezier heeft in procederen;
- kan improviseren;
- gezellig is;
- grip wil hebben op je carrière;
- naast een uitdagende baan vrije tijd wil overhouden.
Bij ons kantoor ga jij meedraaien in een dynamische (proces)praktijk. Je krijgt daarin vanaf het begin veel zelfstandigheid. Van meet af aan zul jij ook zelf procederen, inclusief de bijbehorende zittingen. Uiteraard word je daarin begeleid als dat nodig is, maar het gaat erom dat jij zelf het voortouw neemt.
Corten De Geer is een uniek kantoor op een unieke plek aan het IJ in dynamisch Amsterdam Noord. Bij ons geniet iedereen veel vrijheid en heerst er een informele sfeer. Wij oefenen ons vak als advocaten niet uit voor geld of status: werkplezier en liefde voor het vak staan voorop. Wij streven hoge kwaliteit van onze diensten na.
We bieden een marktconform salaris (met bonus) en doorgroeimogelijkheden.
Heb je een hond, dan is die ook welkom. Hij zal bij ons diverse van zijn collega's aantreffen.
meer...
Naar vacature
Meer vacatures van Corten De Geer
Meer Medewerker civiel vastgoedrecht vacatures
Gerelateerde vacatures aan Medewerker civiel vastgoedrecht
Ministerie van Defensie - Amsterdam
Wat ga je doen? Wij zijn op zoek naar een nieuw hoofd Bureau Bedrijfsvoering binnen het Dienstencentrum Personeelslogistiek (DC PL). Als Hoofd Bureau Bedrijfsvoering ben je belast met de advisering, coördinatie, uitvoering - Volledige vacature bekijken