Helaas bent u niet ingelogd, login en probeer het opnieuw.
Medewerker debiteurenbeheer
Direct solliciteren
Soliciteer via Whatsapp"Meer dan facturen en geld innen!
Waarom jij deze baan wilt!
Bij Wasko Kinderopvang is debiteurenbeheer veel meer dan alleen betalingsachterstanden oplossen. Het draait ook om betrokkenheid, meedenken en verbetering. Je zorgt voor een consistente stroom van inkomsten én je neemt ook het voortouw om ons debiteurenproces continu te verbeteren. Je kunt slimme oplossingen bedenken, zoals geautomatiseerde betaalverzoeken na storneringen. Het allermooist is natuurlijk dat je mee mag denken over het te ontwikkelen armoedebeleid. Daar staan we voor als maatschappelijke kinderopvangorganisatie.Wat ga je doen?
Je staat debiteuren telefonisch te woord, verstuurt aanmaningen en neemt initiatieven om het debiteurenproces continue te verbeteren. Je beantwoordt vragen van klanten telefonisch of schriftelijk, beantwoordt de eerstelijns telefoongesprekken van de afdeling en voert ook overige administratieve werkzaamheden uit.Daarnaast
- Volledige debiteurenadministratie (via AFAS) en bankboekingen beheren
- Ontwikkelen en up-to-date houden debiteurenbeleid en in de toekomst armoedebeleid
- Contacten onderhouden met klanten en partners (incassobureau, deurwaarder, belastingdienst, etc.)
- Betalingsachterstanden signaleren en zoeken naar klant- en organisatievriendelijke oplossingen
- Tweewekelijkse managementrapportages opstellen
- Meedenken over procesverbeteringen en automatiseringskansen
- Ondersteuning bieden aan collega’s bij ziekte of afwezigheid
Wat krijg je?
Beloning en vergoeding:Een bruto maandsalaris van tussen de € 2.917 en € 3.895 o.b.v. een 36-urige werkweek (schaal 7). Een eindejaarsuitkering van 4% en 8% vakantietoeslag.
Vrije tijd:
Je hebt 210 vakantie-uren bij een 36-urige werkweek.
Ontwikkeling:
We prikkelen graag jouw nieuwsgierigheid. Naast individuele scholing en ontwikkeling bieden we je onbeperkt toegang tot 100 online-trainingen en assessments via o.a. Goodhabitz.
Vitaliteit:
Elke week verse fruit. Gratis online coachingsmogelijkheden via Inuka. Kom je op de fiets? Maak dan gebruik van ons fietsenplan!
Deze functie is voor 24 uur per week (3 dagen), werkdagen worden in overleg met jou bepaald.
Werkplezier
: Jouw mening telt! Met en informele en formele feedbackmomenten zorgen we ervoor dat iedereen zich gehoord voelt. Daarnaast organiseren we personeels- en teamuitjes, nieuwjaarsbijeenkomsten, en geven we aandacht aan speciale dagen.
Wat we in jou zoeken
- Mbo+ of hbo-diploma in een financiële richting
- Ervaring en affiniteit met debiteuren, het is meer dan een financiële baan
- Communicatief sterk, analytisch en inlevend
- Oplossingsgericht en een echte teamspeler
- Kennis van MS Office en vooral Excel
- Goede beheersing van de Nederlandse taal, zowel mondeling als schriftelijk
Met wie ga je samenwerken?
Je wordt onderdeel van het fijne en gezellige team Financiën, samen met vier collega’s. Jullie zorgen samen voor een optimaal en efficiënt ingerichte financiële administratie. In deze functie rapporteer je aan de teamleider financiën en werk je (in de toekomst) nauw samen met afdelingen als kindplanning, pedagogiek en kwaliteit en externe partners.Wat maakt Wasko zo bijzonder?
Wasko Kinderopvang is een stichting en heeft maar één missie: kids laten opgroeien tot happy en sociale toppers. Elke dag werken we met passie aan dit doel en groeien we door samen te werken met ouders, collega’s én de kinderen zelf. We staan altijd open voor nieuwe ideeën, leren van elkaar en vinden het belangrijk dat jij ook de ruimte krijgt om te groeien.Bij Wasko is iedereen welkom — ouders, kinderen en medewerkers, ongeacht kleur, achtergrond of overtuiging. We voelen als een familie, zonder winstoogmerk, en dragen samen waarden over waar kinderen hun leven lang iets aan hebben.
Sinds 1988 zijn we dé naam in de regio en staan we bekend om onze (maatschappelijke) betrokkenheid en betrouwbaarheid. Maar we blijven leergierig en ambitieus! Er is volop ruimte voor eigen initiatief en innovatie! Samen werken we aan een mooiere wereld en daarbij zorgen we niet alleen goed voor de kinderen, maar ook voor elkaar als team.
meer...
Naar vacature
Meer vacatures van Wasko
Meer Medewerker debiteurenbeheer vacatures