Inloggen - Registreer  
Helaas bent u niet ingelogd, login en probeer het opnieuw.    

Veelzijdige Management ondersteuner

Assistant2 - Bergschenhoek - 14-02-2025 Naar vacature  

Veelzijdige Management ondersteuner // 32-40 uur p/w // Regio Bergschenhoek, Barendrecht, Vlaardingen, Schiedam, Rhoon

14 februari 2025

Jij bent een STER in het bewaren van overzicht. Als MANAGEMENT ONDERSTEUNER ben jij bedreven in het jongleren met verschillende taken, aangezien er meerdere zaken gelijktijdig spelen. Deze veelzijdigheid schrikt jou niet af. Juist in een dynamische en veeleisende omgeving, weet jij alle ballen als een echte JONGLEUR hoog te houden. 🤹🏻‍♀️ Meer weten over deze functie? Bel

088 022 23 11

of mail naar

 
A2@Assistant2.nl
.

Solliciteer nu!

Velen gingen je al voor. Lees hoe

wij te werk gaan

Wat doe je als Management Ondersteuner?

Als enthousiaste
teamspeler
werk je zowel in teamverband als individueel voor managers. Collegialiteit staat voorop; jij ondersteunt hen, zij ondersteunen jou. Geen dag is hetzelfde. Jouw dagen zitten boordevol actie: van het voorbereiden van het directieoverleg tot het coördineren van belangrijke vergaderingen. Je werkt zij aan zij met het managementteam om de wekelijkse vergaderingen vorm te geven. Als documentenwizard verzorg jij de eerste kwaliteitscheck, redigeer je stukken en zorg je ervoor dat alles op rolletjes loopt. Als kers op de taart ben jij ook nog eens ‘vliegende keep’. Je springt in waar nodig, vult aan bij afwezigheid van collega’s en help je zelfs met het organiseren van te gekke evenementen. Het takenpakket is breed en uitdagend. Ben jij die opgewekte TEAMPLAYER die klaar is om zichzelf verder te ontwikkelen en onze Partner te helpen bij interessante lopende en nieuwe projecten? Bel 088 022 23 11 of mail

A2@Assistant2.nl
. We vertellen je graag meer over deze leuke en afwisselende functie. Een uitgebreide functieomschrijving van deze vacature is in ons bezit. Vraag naar Finette!

Welke talenten breng jij mee als Ondersteuner?

  • Afgeronde MBO4 opleiding;
  • minimaal 1 jaar werkervaring in MA/DS functie;
  • een zeer goede beheersing van de Nederlandse taal (woord & geschrift);
  • digitaal van deze tijd (MS Office ken jij als je broekzak);
  • Oracle en Topdesk daar speel je mee;
  • notuleren heeft niet jouw voorkeur, maar hoort wel bij deze functie en houd jou betrokken;
  • enthousiast, betrouwbaar en sociaal;
  • proactief en claimt eigenaarschap, DAT BEN JIJ;
  • samenwerken daar ben jij van, want samen bereik je immers meer.

En wat krijg je ervoor terug?

  • Een afwisselende en uitdagende functie voor 32-40 uur per week;
  • salaris afhankelijk van ervaringen en TALENTEN;
  • elke dag bijdragen aan innovatieve en ambitieuze projecten binnen een professionele en gezellige werkomgeving;
  • een werkplek die goed bereikbaar is met OV of de fiets;
  • begeleiding vanuit A2 die direct begint; Persoonlijk, aangevuld met trainingen en workshops;
  • een pensioenregeling;
  • 8,33% vakantiegeld, zodat jij jouw volgende vakantie alvast kan boeken!
  • uitstekende begeleiding vanuit 
A2
; Persoonlijk, aangevuld met 
trainingen en workshops.

Management Support Assistant2 plaatst, begeleidt en ontwikkelt sinds 2007 Assistants van nu én morgen in heel Nederland. 

Op ieder niveau. Van (

management

, event en hr)

 Assistant

 tot Office Manager / 

Alleskunner

, en van Project Assistant / Project Ondersteuner / Spin in het web tot Executive (directie, board en bestuurs) Assistant / Sparringpartner. Of als Trainings- of Travel- / Teamcoördinator!

Talenten én passie voor het vak zijn bij ons belangrijker dan diploma’s!

Vorige
Volgende

Details

  • Ervaring:
3 tot 6 jaar, 6 tot 9 jaar
  • Gewenste startdatum:
01-04-2025
  • Einddatum:
vaste baan
  • Werkweek:
32-40
  • Cultuur:
informeel, verbinden, team, 140 man en vrouw sterk
  • Opleiding:
MBO4 afgerond DS/MA
  • Regio:
Bergschenhoek, Barendrecht, Vlaardingen, Delft, Rhoon
Solliciteer direct

Vragen?

Stuur een e-mail naar
a2@assistant2.nl
of bel
088 022 23 11
Vorige
Volgende

kennismaken

wat kunnen wij voor je doen?

Werken bij Assistant2 geeft zekerheid. Samen zoeken en vinden we de baan die het beste bij jou past. Zekerheid betekent ook dat je minimaal de eerste zeven maanden bij Assistant2 in dienst bent. En vanaf je eerste werkdag begeleiden en coachen we jou waar nodig. En voor wat je aan opleiding of vaardigheden te kort komt, zetten we samen een persoonlijk

meer...

Naar vacature

Meer vacatures van Assistant2
Meer Veelzijdige Management ondersteuner vacatures