Begeleider gehandicaptenzorg
Medischebanenbank.nl - Baarn - 17-02-2025
Naar vacature
Overige beroepen GGZ
Branche
Instelling/tehuis
Aanstelling
Vaste aanstelling
Plaatsingsdatum
16 februari 2025
Niveau
MBO
Ervaring
Ervaren
Dienstverband
Fulltime
Ben jij als begeleider op zoek naar een afwisselende en veelzijdige baan? En weet jij cliënten met een ernstige meervoudige beperking nabijheid en structuur te bieden? Dan komen we graag met je in contact.
Hoe ziet jouw nieuwe werkplek eruit?
Zwinstraat 4 en 6 zijn twee woonlocaties voor cliënten met een ernstige meervoudige beperking in de leeftijd van 24 tot 66 jaar. Elke cliënt heeft zijn/haar eigen ondersteuningsvraag, vastgelegd in een ondersteuningsplan. Jij bent degene die hen nabijheid, duidelijkheid en structuur biedt, terwijl je hen tegelijkertijd keuzemogelijkheden en grenzen geeft.Als begeleider werk je niet alleen op de woning, maar ben je ook actief betrokken bij de dagbesteding. Deze nauwe samenwerking zorgt voor een afwisselende en veelzijdige baan.
Wat mag je doen?
Voor onze cliënten met een ernstige meervoudige beperking zoeken we een betrokken en geduldige begeleider. Jij biedt de cliënten de zorg, aandacht en structuur die ze dagelijks nodig hebben. Geen dag is hetzelfde! De ondersteuning ligt bij algemene dagelijkse levensverrichtingen (ADL) zoals lichamelijke verzorging en ondersteuning bij de maaltijd tot het bedenken van activiteiten en kleine taakjes om structuur aan de dag te geven. Als Persoonlijk begeleider heb je daarnaast de verantwoordelijkheid over het ondersteuningsplan voor een aantal cliënten en de daarbij behorende cyclus.Hoe waarderen wij jou?
- Een contract voor 28 uur per week (meer of minder uren is bespreekbaar) met uitzicht op een vast dienstverband.
- Geen slaapdiensten, maar wel weekenddiensten. Tijdens de nacht wordt er gewerkt met een uitluistersysteem.
- De functie is ingeschaald als begeleider in FWG 35 volgens de cao Gehandicaptenzorg met een maximum salaris van € 3.427,- bruto per maand. Inschaling als persoonlijk begeleider is in FWG 40 met een maximum salaris van € 3.678,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband.
- Volop mogelijkheden om jezelf verder te ontwikkelen middels scholing en coaching.
- Standplaats is Baarn.
Arbeidsextra’s die wij bieden bovenop het in de vacature genoemde salaris:
- Sherpa heeft een eigen
online Leerplein
waar je volop gratis kunt bijscholen voor competenties die bij jouw functie horen.- Er is een vakantietoeslag van 8,0% en een eindejaarsuitkering van 8,33%.
- Naast het wettelijk geregelde vakantieverlof (144 uur naar rato van je dienstverband) ontvang je een extra verlof budget (PBL-uren) van 57 uur (bij een fulltime werkweek).
- Sherpa maakt ook gebruik van de faciliteiten via
FiscFree
: fiscale korting bij aanschaf van bijvoorbeeld een smartphone, laptop en/of elektrische fiets, Bol.com, Coolblue of weekendje weg bon, sportabonnement.meer...
Naar vacature
Meer Begeleider gehandicaptenzorg vacatures