Inloggen - Registreer  

Qualified4u ICT Group

Qualified4u - Rijswijk - 12-02-2025 Naar vacature  

Geplaatst 1 maand geleden
passion let us here
Als ervaren softwaretester stel je zelfstandig een testplan en testgevallen op voor nieuwe releases van het IAM Beheer portaal. Hierbij kies je een methodische aanpak en probeer je risico’s zo vroeg mogelijk te identificeren, zodat deze verwerkt kunnen worden in testscenario’s en testcases. Door je ervaring met het testen van IAM-ketens, ben je je bewust dat aanpassingen in het ene systeem effect kan hebben op het andere systeem in de keten. Voor je werkzaamheden maak je gebruik van Jira en overleg je met developers en technisch specialisten. Je hanteert een onderzoekende en kritische houding en werkt naar vooraf bepaalde sprint resultaten toe.

Functie-eisen

Afgeronde HBO of WO diploma
Minimaal 5 jaar ervaring in het testen van software
Heeft aantoonbaar tenminste 2 opdrachten met Identity and Access Managemant gedaan of 12 maanden getest met Identity and Access Management

Wensen

Kennis en ervaring met Ibis suite.
Kennis en ervaring met Microsoft Mim
Ervaring met het werken in zowel grote automatiseringsomgevingen als binnen de Rijksoverheid of vergelijkbare grote organisaties (1.000+ FTE’s)

Wie zijn wij?

Qualified4U ICT Group B.V. is een gedegen detacheringsbureau in de IT-branche, ontstaan vanuit de passie voor het vak en ondernemen. Vanuit Rijswijk opereren wij op landelijk niveau in het beschikbaar stellen van ICT-professionals aan onze opdrachtgevers. Dit doen wij met een team van ervaren- en enthousiaste professionals op het gebied van bemiddeling. Ons team is gepokt en gemazeld in zowel IT als recruitment en hebben hierdoor een goede- en actuele kijk op de markt en de passende opdrachten voor jouw als professional. Onze lijnen zijn kort, we schakelen snel en kunnen wij ons flexibel opstellen ten opzichte van de markt waarin wij opereren.

Wij bemiddelen met name eigen mensen. Gezien nieuwe wetgeving (Wet DBA) per 1 januari 2025 kunnen wij enkel wat betekenen voor zelfstandige (zzp-ers) die bereid zijn om een door de belastingdienst goedgekeurde constructie- en/of overeenkomst met ons aan te gaan.

Met opdrachtgevers in o.a. de bancaire-, overheids-, olie-, staal- en techniek branche ben je als ICT-professional bij Qualified4U ICT Group altijd aan het goede adres voor mooie carrière- en doorgroeimogelijkheden. Wij helpen je graag met het realiseren van jouw persoonlijke doelstellingen en ambities, door middel van persoonlijke ontwikkelingsgesprekken. Het teamgevoel is de basis voor ons succes!

Vragen/Contact?
Bel ons gerust, we zijn te bereiken op het nummer 070-2041005 of per e-mail op info@qualified4u.eu

Bericht navigatie

Vorig bericht
Qualified4U ICT Group is voor een van haar opdrachtgevers op zoek naar een Senior Teamleider ICT

Bericht navigatie

Volgend bericht
Qualified4U ICT Group is voor een van haar opdrachtgevers op zoek naar een Senior Functioneel Applicatiebeheerder
Beheer cookie toestemming
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.

Functioneel
Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.

Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.

Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt.
De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door uw Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.

Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.

Beheer opties
Beheer diensten
Beheer {vendor_count} leveranciers
meer...

Naar vacature

Meer vacatures van Qualified4u