Dirk van den Broek - Goes
Wat ga je doenJouw baan als Verkoopmedewerker VersGroente en fruit krijgt altijd de volle aandacht bij Dirk, we zijn vastbesloten het verschil te maken en gaan de markt bestormen met prachtig gevulde afdelingen groenten, - Volledige vacature bekijken
Helaas bent u niet ingelogd, login en probeer het opnieuw.
Verkoopmedewerker vers - Randstad
Functieomschrijving
Je kent het wel, van die lekkere proevertjes in de winkel, heerlijk! Wil jij graag voor de proevertjes zorgen? Geeft jij graag advies aan klanten over de beste producten? Dan is deze vacature voor verkoopmedewerker misschien wel wat voor jou!Verkoopmedewerker Vers | 36 uur | Fulltime | ook weekenden
DE OMGEVING
Je gaat als verkoopmedewerker aan de slag bij de marktleider in food. Zij voorzien voornamelijk bedrijven en de horeca van alle benodigdheden. Jij als verkoopmedewerker gaat aan de slag op de afdeling vers, natuurlijk een van de belangrijkste afdelingen binnen de winkel. Je werkt in een gezellig team met collega’s van alle leeftijden en achtergronden.
DE JOB
Op de versafdeling komen de klanten om hun dagverse producten te halen. Denk aan vlees, gevogelte, vis groenten en fruit. Jij bent hierbij het aanspreekpunt van de afdeling. Jij zorgt dat alles piekfijn in orde is, checkt de versheid, hygiëne en de houdbaarheid. En geef je de klanten waar nodig informatie.
Als verkoopmedewerker vers ben je enthousiast en open, nauwkeurig, flexibel, ambitieus, gestructureerd en steeds op zoek naar mogelijkheden de klant te verrassen met een stralende winkel, bijzondere producten of een extra glimlach. Daarbij zorg je voor leuke proevertjes, adviseer je ook echt klanten voor smaakvolle keuzes en geef jij demo’s over bijvoorbeeld een bereiding.
De werkzaamheden vinden op verschillende momenten in de week plaats en ook op zaterdag en zondagochtend. Vrijdag, zaterdag en zondagochtend zijn meestal de belangrijkste dagen om aan de slag te gaan, jij vind het dan ook niet erg om dan te werken.
WANNEER BEN JIJ DE IDEALE VERKOOPMEDEWERKER VERS
Om in aanmerking te komen als verkoopmedewerker vers ben je minimaal 17 jaar. Als verkoopmedewerker vers ben je allereerst klantgericht en ben je enthousiast over de vers artikelen die er op jouw afdeling verkocht worden. Je kunt jezelf verder omschrijven als een echte teamspeler die enthousiast is. Ook ben je flexibel, bijvoorbeeld als het gaat om je inzetbaarheid.
WAT KRIJG JE ER VOOR TERUG
- Leuke afwisselende baan
- Gezellige collega’s
- 25 vakantiedagen obv FT
- Salaris conform cao, afgestemd op ervaring en leeftijd.
Naar vacature
Meer vacatures van Volgen
Meer Verkoopmedewerker vers vacatures