Creetion B.V. - Breda
Als OutSystems consultant binnen Creetion ben je breed actief bij onze klanten. Je neemt deel in Design Thinking sessies bij onze klanten om samen met jouw collega’s nieuwe verdienmodellen te faciliteren, processen te - Volledige vacature bekijken
Helaas bent u niet ingelogd, login en probeer het opnieuw.
OutSystems Consultant
Jij bent de OutSystems-specialist die impact maakt met effectieve softwareoplossingen en coaching van collega’s
HBO / WO
Medior / Senior
Hybride
€52K – €85K+/jr
Solliciteer direct
Direct naar:
Dit wordt je jobJouw collega’s
Ons aanbod
Herken jij jezelf hierin
Ons verhaal
Contact
Dit wordt je job
Als OutSystems consultant ben je werkzaam in het hechte myAppX team van myBrand Conclusion. Dit team (25+ collega’s) werkt samen aan het bouwen van applicaties die ertoe doen voor onze klanten. Denk daarbij aan klanten als Eneco, Heijmans, Efteling en Boerschappen. Je werkt nauw samen met je team, de product owner en eindgebruikers. Je neemt de klant mee in je ideeën en stelt de juiste (tegen)vragen om hun echte wensen in kaart te brengen. Je beheerst het OutSystems platform in brede zin, waarbij je een holistisch overzicht hebt van de verschillende applicaties. Tijdens je werkdag ontwikkel je, help je je collega’s, peerreview je code en draag je actief bij om het ontwikkelproces te verbeteren. Jouw oplossingen hebben een positieve impact op de metingen in AI Mentor en doorstaan de peerreview van je collega’s. We staan niet stil, dus jij ook niet. Je volgt trends in de industrie, draagt bij aan onze interne kennissessies en bent ambassadeur van OutSystems.- We zijn serieus als het gaat om je
. Je krijgt ruimte en tijd om certificeringen te behalen en voortdurend te leren over de nieuwste technologieën, wet- en regelgeving en trends in je vakgebied.
- Je werkt in een team van zo’n 25+ collega’s die zich bezighouden met OutSystems. Zij willen graag hun kennis en ideeën met je delen. Kom je er even niet uit? Dan sta je dus nooit alleen!
- Je rol als consultant biedt je de mogelijkheid om relaties op te bouwen met je klanten, klantbehoeften goed te doorgronden en applicaties in te richten die direct waarde toevoegen aan de organisatie.
Ontmoet jouw collega’s
Je kiest niet alleen voor een leuke baan, maar ook voor leuke collega’s! Het myAppX team (25+ collega’s) bestaat uit de delivery manager, teamleiders, sales, consultants en ontwikkelaars. We werken in een divers team (60/40 qua man/vrouw verhouding) met een grote variëteit in leeftijden van begin 20 tot begin 60. Iedereen binnen het team werkt vanuit eigen interessegebieden. Klik op onderstaande button om Jelle, Claire en Dayne alvast te leren kennen.Jelle
Claire
Dayne
Wat bieden we jou
We bieden jou een uitdagende job, bij een organisatie waar klanten en medewerkers centraal staan. Het myAppX team is werkzaam vanuit onze drie vestigingen in Geertruidenberg, Apeldoorn en Maarssen. Natuurlijk ben je ook regelmatig werkzaam bij de klant op locatie en kun je er ook voor kiezen om vanuit huis te werken.Wij vinden een goede sfeer enorm belangrijk. In onze vestigingen lunchen we dan ook graag samen. Elk kwartaal komen we na het werk met alle collega’s bij elkaar om bij te praten en vooral ook om een gezellige avond te hebben met een hapje en een drankje. Daarnaast organiseren we ook veel evenementen. Jaarlijks organiseren we een familiedag, fanatiek (en minder fanatiek) sportende collega’s vinden elkaar om samen te sporten (bootcamp, hardlopen, wielrennen, wintersport, padel) en als jij iets wilt organiseren voor collega’s dan is daar altijd ruimte voor.
Direct een vast contract
Voor min. 32 en max. 40 uur per week. We hebben vanaf dag 1 vertrouwen in onze samenwerking.Indicatie jaarsalaris (inclusief vakantiegeld)
€52K – €85K+/ jaarCollectieve winstdeling
Samen succesvol? Daar staat een bonus tegenover.Mobiliteitsregeling
Je mag je budget besteden aan het vervoersmiddel dat jou het beste past.Hybride werken
Je krijgt €650,- netto budget om je thuiskantoor in te richten25 vakantiedagen
Naast 25 vakantiedagen per jaar (op fulltime basis) en de optie om er 20 extra te kopen, bieden we ook de mogelijkheid voor een workation!FUN
450+ collega’s om op terug te vallen en om leuke dingen mee te ondernemenKijk mee met wat collega’s bezig houdt op
onze Instagram
.
Jouw persoonlijke ontwikkeling
Regisseur van je eigen ontwikkeling met myExperience, onsConsultant of the Future
programma, ons kennisbedrijf en voldoende inspiratie van collega’s die je voor gingen.
Vestigingen
Werken vanuit je eigen regio.Ontdek onze vestigingen
Duurzame werkplek
Wij nemen niet alleenverantwoordelijkheid
voor ons werk, maar ook voor de wereld om ons heen.
Hier herken jij jezelf in
Voor deze functie heb je minimaal 3 jaar OutSystems ervaring nodig en zijn we vooral ook op zoek naar iemand die als mens bij ons past! Jij herkent jezelf in de onderstaande aspecten die volgens ons daarbij van belang zijn:- Je levert graag een bijdrage aan de ontwikkeling van je collega’s en bent hierbij positief kritisch. Ontwikkelen is geen solistische activiteit. Je communicatie is daarom effectief en toegespitst op elke situatie waarbij respect voor je collega’s en klant het belangrijkste is.
- Je bent iemand die niet afwacht, maar acteert en graag verantwoordelijkheid neemt.
- Je hebt tijdens je loopbaan technische verantwoordelijkheid gedragen voor complexe OutSystems trajecten, hebt een HBO werk- en denkniveau en de nodige OutSystems-certificeringen.
- Je bent bekend met gelaagdheid in architecturen zoals het 3-layer canvas, containerisatie, integratiepatronen, migratiestrategieën en het composable enterprise concept.
- Je bent bereid om op zowel kantoor – als op verschillende klantlocaties in Nederland te werken – waarbij we veel hybride werken en een goed klantcontact op één staat.
Het sollicitatieproces
1.We ontvangen graag je cv en kijken of er een match is.
2.
Binnen 5 werkdagen bellen we om jouw ambitie te bespreken. Daarna nodigen we je graag uit voor een gesprek.
3.
Tijdens dit eerste gesprek hebben we het over de functie en ons bedrijf, je kennis, ervaring en motivatie. Ook kun je kijken of je bij myBrand Conclusion past.
4.
Tijdens het tweede gesprek gaan we de inhoud in met één van jouw toekomstige collega’s, die bij jou past op het vlak van expertise en ambitie.
meer...
Naar vacature
Meer vacatures van Mybrand
Meer OutSystems Consultant vacatures
Gerelateerde vacatures aan OutSystems Consultant
Creetion - Breda
Wat ga je doen?Als OutSystems consultant binnen Creetion ben je breed actief bij onze klanten. Je neemt deel in Design Thinking sessies bij onze klanten om samen met jouw collega’s nieuwe verdienmodellen te faciliteren, - Volledige vacature bekijken
Ervaren Consultant OutSystems Uitstekende voorwaarden
CareerValue B.V. - Breda
De Functie: Dompel jezelf onder in een dynamische rol waarin je deel uitmaakt van een breed scala aan klantactiviteiten. Je staat vooraan in de strategie- en innovatiesessies, waar je samen met je team nieuwe verdienmodellen - Volledige vacature bekijken
SAP S/4HANA P2P Consultant (medior/senior)
Creetion B.V. - Breda
Heb je passie voor technologie en ben je klaar om je carrière naar een hoger niveau te tillen bij een toonaangevend bedrijf? Creetion, een high-end ICT dienstverlener met focus op SAP en OutSystems, is op zoek naar een SAP - Volledige vacature bekijken
- HBO'ers / WO'ers ICT Trainee posities
ITEquals3 - Breda
Bachelor of Master – HBO’ers / WO’ers ICT Trainee posities Locatie: divers - Amersfoort, Utrecht, Geldermalsen, Rotterdam, Den Haag, Schiphol-Rijk, Breda, Leerdam, Vianen UT, Den Bosch Dienstverband: Vast - Volledige vacature bekijken