Inloggen - Registreer  

Opleiding mbo Verpleegkunde BBL

Medischebanenbank.nl - Amsterdam - 11-02-2025 Naar vacature  

MBO-Verpleegkundige
Branche
Ziekenhuis
Aanstelling
Niet nader bepaald
Plaatsingsdatum
18 januari 2025
Niveau
Overig
Ervaring
Niet nader bepaald
Dienstverband
Parttime

Intro

Heb jij hart voor de zorg? Ben jij praktisch aangelegd en op zoek naar een veelzijdige baan waarbij je kunt werken én leren tegelijk? Dan is de opleiding mbo Verpleegkunde BBL jou op het lijf geschreven.

Wat

ga
je doen?
Bij de start van de BBL opleiding
mbo Verpleegkunde
, ga je het eerste jaar vooral naar school om de theorie te leren. Tijdens dit jaar heb je een leercontract met Amsterdam UMC en loop je een paar keer een korte stage op een verpleegafdeling. Als je het eerste jaar hebt gehaald, krijg je een werk-leercontract. Vanaf het tweede jaar werk en leer je tegelijk. Je hebt dan één dag per week les en werkt daarnaast drie dagen in de praktijk.

Tijdens de opleiding leer je verschillende taken van een verpleegkundige. Je leert bijvoorbeeld hoe je voor verschillende soorten patiënten moet zorgen. Het contact met patiënten, hun familie en collega’s is hierbij heel belangrijk. Jij speelt een centrale rol in het team. Ook leer je hoe je dingen moet organiseren, zowel op de afdeling als op school. Je leert om na te denken over je eigen werk en hoe je jezelf kunt verbeteren. In het laatste jaar kijk je naar manieren om de zorg nog beter te maken.

De opleiding mbo Verpleegkunde BBL is georganiseerd door het OLVG en het ROC van Amsterdam. De lessen zijn op het ROC van Amsterdam, locatie Slotervaart.

Voor de opleiding mbo Verpleegkunde BBL zoeken we mensen die vriendelijk, betrokken en zorgvuldig zijn. Het is belangrijk dat je verantwoordelijkheid neemt voor je eigen leerproces en je rol als werknemer. Wat je op school leert, kun je meteen de volgende dag in de praktijk gebruiken. Ook vind je het leuk om samen te werken met anderen.

Wat

neem

je mee?
  • Je bent 17 jaar of ouder in september 2025, wanneer de opleiding start.
  • Je hebt minimaal een vmbo-TL diploma, eventueel aangevuld met een mbo niveau 3 diploma.
Of
een mbo niveau 4 diploma.
  • Je spreekt en schrijft Nederlands op het niveau van NT2, programma II of bezit een vergelijkbaar certificaat.
  • Heb je een buitenlands diploma? Dan moet dit diploma gewaardeerd zijn en voldoen aan de eisen van de vooropleiding.
  • Je kunt niet overstappen vanuit een BOL opleiding of een verkorte route volgen. Mensen die een carrièreswitch willen maken, zijn welkom.

Wat

bieden

we jou?
Vanaf het tweede jaar krijg je een contract van 32 uur per week. Dit is inclusief de lesdagen bij het ROC van Amsterdam. De kosten voor de opleiding en boeken worden betaald door Amsterdam UMC. De kosten voor het eerste jaar betaal je zelf, maar kunnen later worden teruggevraagd bij Amsterdam UMC als je het eerste jaar goed afrondt. Vanaf het tweede jaar kun je deze kosten terugvragen na je proeftijd.

Het salaris ziet er als volgt uit:

Jaar

Salaris per 1 juli 2025 (fulltime, 36u)

Salaris per 1 juli 2025 (fulltime, 36u) 21+

1.
€450,- netto zakgeldvergoeding per maand
€450,- netto zakgeldvergoeding per maand
2.
€2173,- bruto per maand
€2184,- bruto per maand
3.
€2434,- bruto per maand
€2434,- bruto per maand
4.
€2648,- bruto per maand
€2648,- bruto per maand
Het salaris is onder voorbehoud en conform CAO UMC. Daarnaast krijg je nog onregelmatigheidstoeslagen, vakantiegeld (8%) en een eindejaarsuitkering (8,3%). Die ontvang je vanaf het tweede jaar. Over het salaris kunnen we niet onderhandelden.

Waar ga je

werken

?
Amsterdam UMC is een groot academisch ziekenhuis met twee locaties: AMC en VUmc. Deze vacature geldt voor beide locaties.
Als universitair medisch centrum wil Amsterdam UMC helpen om de gezondheidszorg beter te maken en zo mensen gezonder te laten leven. Het ziekenhuis legt de nadruk op goed onderwijs, belangrijk onderzoek en goede zorg voor patiënten

Als academisch ziekenhuis levert Amsterdam UMC specialistische zorg voor patiënten met zeldzame en complexe aandoeningen. Het ziekenhuis is onderdeel van de multiculturele samenleving van Amsterdam.

Tijdens je opleiding werk je op verschillende afdelingen en kom je in contact met allerlei patiëntengroepen. Om de vijf à zes maanden wissel je van afdeling, bijvoorbeeld van een chirurgische afdeling naar een polikliniek.

Wil je meer weten?
Hier
vind je meer informatie over de opleiding. Al vast een gevoel krijgen bij de opleiding en het werk? Lees de
meer...

Naar vacature

Meer Opleiding mbo Verpleegkunde BBL vacatures