Medewerker slachterij
Najaarsweg 21B, Enschede, Nederland
Bekijk op de Kaart
Salaris: €2.200,00 - €2.700,00 / Per maand
Email Job
Functie omschrijving
Voor onze opdrachtgever in Oldenzaal zijn we op zoek naar slachters. Als allround productiemedewerker slachterij bestaan jou werkzaamheden uithet slachten, kanten en uitsnijden van vlees, dit uiteraard conform volgens de laatste kwaliteit, hygiëne en veiligheidsvoorschriften. Daarnaast heb jij oog voor het herkennen van afwijkingen in het vlees en durf jij gelijk actie te ondernemen daarop!
Over de opdrachtgever:
In dit moderne kleinschalige slachthuis in Oldenzaal zijn twee zaken ontzettend belangrijk. Respect voor het dier dat geslacht wordt en hygiëne tijdens het slachtproces.Dieren die geslacht worden komen bijna allemaal uit de buurt. Daardoor kunnen we de aanvoer zo plannen dat de runderen niet onnodig lang hoeven te wachten. De dieren worden met relatief kleine veewagens aangevoerd door vaste chauffeurs, die jaren ervaring hebben met de goede omgang met vleesvee. Tijdens het lossen van de runderen is er altijd een dierenarts van de NVWA aanwezig om toezicht te houden op dierenwelzijn. Tevens beschikken ze over cameratoezicht tijdens het lossen en het verdoven van de runderen. Daardoor kunnen ze garanderen dat ze ook op het slachthuis respectvol met de dieren omgaan.
Het is van het grootste belang dat er hygiënisch wordt gewerkt. Opleiding en vakmanschap van slachtpersoneel zijn hierbij bepalend. De messen worden voortdurend gesteriliseerd. Dit moderne slachthuis is overzichtelijk van opzet en kleinschalig. Het tempo van slachten ligt niet te hoog, waardoor ze netjes en hygiënisch kunnen werken. De vakmensen die aan de slachtlijn staan zorgen ervoor dat de karkassen hygiënisch de koelcel in gaan.
Een hoge mate van hygiëne tijdens het slachtproces zorgt ervoor dat de houdbaarheid van het rundvlees optimaal is en dat verkleuringen tot een minimum beperkt blijven.
Wat vragen we van jou:
Het liefst iemand die zogenaamd “mesvaardig” is zodat hij/zij op meerdere posities aan de slachtlijn kan staan. Maar ben jij iemand die dit graag wilt leren mag je zeker reageren.- Er is geen minimale opleiding vereist;
- Je hebt verantwoordelijkheidsgevoel en bent niet bang actie te ondernemen;
- Je verliest de kwaliteit niet uit het oog en werkt secuur en nauwkeurig;
- Affiniteit met de vers (vlees)industrie is een pré.
- Je hebt een professionele houding waarbij veiligheid en hygiëne als vanzelfsprekend voor je is.
Wat bieden we jou:
- Nette werkplek met een fijne werksfeer
- Ruimte voor persoonlijke groei
- Inschaling volgens CAO vlees
- Vast contract bij gebleken geschiktheid
Andere banen die je misschien leuk vindt
Industrieel schoonmakerEnschede, Nederland
Fulltime
Solliciteer nu
Contact Employer
Vraag maar raak!
Wil je meer weten?
Benieuwd naar onze vacatures? Of wil je meer weten over hoe wij werken en wat wij voor jou kunnen doen? Laat het ons weten! Wij helpen je graag.Stel een vraag
Emveflex
HomeOver Emveflex
Blog
Privacybeleid
Stel een vraag
Nederlands
Werkzoekende
Open sollicitatieAlle vacatures
Bouw
Schoonmaak
Transport & Logistiek
Food & Industrie
Vacatures op de kaart
Opdrachtgever
Voor de werkgeverTalent vinden
Uitzenden of detacheren
Werknemer
Algemene infoDownloads
Volg jij ons al?
Bel met een medewerker
053-538 38 82Stuur een mail
info@emveflex.comKom langs op kantoor
Najaarsweg 21 B, 7532 SK EnschedeUwID - Samen gecreëerd
 
Required 'Candidate' login to applying this job.
Click here to
logout
And try again
Login to your account
Reset Password
CloseBeheer cookie toestemming
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
Functioneel
Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt.
De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door uw Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties
Beheer diensten
Beheer {vendor_count} leveranciers
meer...
Opslaan en terug Naar vacature
Meer vacatures van Emveflex
Meer Medewerker slachterij vacatures