Proces operator C 5 ploegendienst
Heb jij je operator C diploma en werkervaring én wil je graag aan de slag in de chemie sector? Of heb je ervaring opgedaan en je VAPRO B afgerond en zou je graag door willen voor je VAPRO C? Lees dan snel verder, want wij zijn op zoek naar jou!
Wat krijg je?
€ 3000,- / 4300,-✓ 13e maand
✓ Bonusregeling
Goed om te weten!
Rotterdam✓ 5-ploegendienst
✓ Bonusregeling
Wat ga je doen?
✓ Verbetervoorstellen✓ Ploegenoverdracht
✓ Kleine storingen oplossen
Dit ga je straks doen
- Als Proces Operator ben je verantwoordelijk voor het volledige productieproces, inclusief het bedienen, bewaken, afstellen en optimaliseren van de procesapparatuur;
- Je voert regelmatig controles uit en houdt toezicht op de werkgebieden om de procesveiligheid en technische beschikbaarheid van de installaties te garanderen;
- Je analyseert meet- en testresultaten en past, waar nodig, de fabrieksinstellingen aan;
- Je signaleert en reageert proactief op mogelijke veiligheids-, gezondheids-, milieu- en kwaliteitsrisico’s;
- Je draagt bij aan verbeteringen binnen het productieproces door het aandragen van optimalisatievoorstellen;
- Je zorgt voor een correcte rapportage tijdens en na je dienst en draagt verantwoordelijkheden zorgvuldig over aan de volgende ploeg.
Jij herkent jezelf hierin
- Een afgeronde vakopleiding in de chemische of procesindustrie (bijv. Vapro C, MBO AOT of een gelijkwaardig diploma);
- Minimaal 2 jaar werkervaring in de chemische procesindustrie;
- Zelfstandig en in teamverband kunnen werken met een flexibele instelling;
- Je bent leergierig, gemotiveerd om te groeien en open voor verandering;
- In het bezit van een VCA VOL certificaat of bereid dit te behalen.
Naar vacature
Meer vacatures van Industrie Recruiters