Hoofdtrainer FC Boshuizen
Leidenamateurvoetbal - 21-08-2024
Naar vacature
Voetbalvereniging FC Boshuizen uit Leiden is voor het voetbalseizoen 2023–2024 op zoek naar een trainer voor het 1ste seniorenelftal. FC Boshuizen 1 speelt momenteel in de 1ste klasse zondag, maar zal met ingang van het voetbalseizoen 2023-2024 overstappen naar het zaterdagvoetbal. De ambitie is aanwezig om door te groeien naar minimaal vierde divisie.
De trainer die wij zoeken:
- Is bij aanvang van het seizoen 2023–2024 minimaal in bezit van de KNVB licentie UEFA A (TC 1).
- Heeft een uitgesproken spelopvatting en is in staat om deze, in samenspraak met het team, tot uitvoering te brengen.
- Zorgt voor optimale fitheid van spelers door weloverwogen seizoens- en trainingsopbouw.
- Is in staat de groep een volgende stap in de ontwikkeling te laten maken.
- Is communicatief vaardig naar zowel spelers, begeleiding, technische commissie als bestuur, op een hedendaagse manier.
- Verzorgt de trainingen van het 1ste elftal (op dinsdag- en donderdagavond). Gezien de overstap naar de zaterdag kan hiervan worden afgeweken.
- Coacht en begeleidt het 1ste elftal op wedstrijddagen.
Wij bieden:
- Prima faciliteiten en materialen, waaronder een kunstgrasveld(het hoofdveld is van natuurgras). Kunstgrasveld wordt na lopende seizoen vervangen.
- Marktconforme vergoeding.
- Vakkundige ondersteuning in de begeleiding en medische staf.
Naar vacature
Meer vacatures van Leidenamateurvoetbal
Meer hoofdtrainer FC Boshuizen vacatures