F&B Medewerker in Parttime (overdag) Parttime
Jij staat weer in de startblokken om een succesvolle service te draaien vandaag! Nog een laatste check in de spiegel, en dan ben je er klaar voor. Jij start jouw dienst met een overdracht en maakt een planning van de dag. De mise-en-place wordt afgemaakt, bijzondere gelegenheden van gasten worden voorbereid en jij weet precies wat jou te wachten staat. Jij barst van de energie en houdt ervan om onze gasten in de watten te leggen! Houd jij van veel afwisseling? Dan zijn wij de perfecte plek voor jou. Geen dag is hetzelfde want zoals de naam het al zegt, jij bent all-round!
WAT MAAKT JOU DE PERFECTE KANDIDAAT?
- Gastvrijheid zit je in het bloed! Voor minder dan een uitstekende service doe je het niet.
- Een horeca opleiding is mooi meegenomen, ervaring in een zelfde functie is een pré.
- Je hebt minimaal 1 jaar ervaring in een horeca gerelateerd bedrijf.
- Je bent representatief, betrouwbaar en flexibel.
- Je spreekt goed Nederlands én Engels.
- Je bent beschikbaar in de avonden, weekenden en op feestdagen.
CHEF’S! FOOD & DRINKS GRONINGEN
Chef’s! Food & Drinks Groningen is gevestigd in het Leonardo Hotel Groningen. Een concept dat staat voor puur, vers en kwaliteit. En dat proef je! Of je nu in de bediening werkt, de lekkerste koffie serveert of in de keuken jouw favoriete gerecht maakt; bij ons is iedereen een Chef! Wij hebben allemaal een grote passie voor eten en drinken en adviseren onze gasten graag over verrassende combinaties. Transparantie is wat Chef’s! Food & Drinks uniek maakt. De gerechten worden aan tafel afgemaakt en er zijn geen geheimen in de open keuken waar alle gerechten voorbereid worden. Als medewerker weet jij als geen ander hoe je dit unieke concept nog meer op de kaart zet.WAT KRIJG JIJ VAN ONS (NAAST EEN FIJN TEAM NATUURLIJK)?
- Bij ons krijg je een tegemoetkoming van 70% in de reiskosten als je verder dan 10 kilometer van je werk woont, met een maximum van € 10,71 per dag.
- Een keer overwerken? Dit kan worden uitbetaald, maar je mag het ook opsparen om extra vrij te zijn.
- Leergierig? Daarvoor bieden wij trainingen van het Leonardo Development Lab!
- Ambitieus? Bij ons kan je werken aan je persoonlijke ontwikkeling én doorgroeien!
Naar vacature
Meer vacatures van Wachtwoord vergeten
Meer F&B Medewerker in Parttime overdag Parttime vacatures