Inloggen - Registreer  

Monteur Machines

Techsharks - Rijen - 20-03-2024 Naar vacature  

Ben jij technisch zeer vaardig? Heb jij ervaring met monteren maar ook met onderhouds- en reparatiewerkzaamheden? Vind jij het van groot belang uitgedaagd te worden en afwisseling te hebben binnen je werk? Dan is dit echt iets voor jou! Kom in actie, reageer op deze vacature en wordt onze collega bij Techsharks als Machinebouwer. Become a shark!

Hier ga jij harder van zwemmen

Wanneer je aan de slag gaat als Machinebouwer bij Techsharks ga je met name bezig zijn met de volgende werkzaamheden:
  • Het samenstellen en monteren van de meest complexe machines aan de hand technische tekeningen;
  • Het toetsen, controleren en vervolgens installeren van de reeds gemonteerde machines;
  • Het uitvoeren van onderhoudswerkzaamheden en het oplossen van de meest ingewikkelde storingen bij bestaande machines;
  • Het verrichten van pneumatische, mechanische en elektrotechnische werkzaamheden.

Hier herken jij jezelf in


Wanneer je aan de slag gaat als Machinebouwer bij Techsharks is het van belang dat je voldoet aan de volgende 'eisen':
  • Je hebt een MBO diploma op minimaal niveau 3 in de richting van werktuigbouwkunde, mechatronica, elektro of metaal;
  • Je hebt ervaring binnen een vergelijkbare functie waarin je machines hebt geassembleerd en ook daaromheen het reparatie- en onderhoudswerk hebt uitgevoerd. Het is geen probleem als je deze ervaring hebt opgedaan via schoolstages;
  • Je kunt zelfstandig werken aan de hand van technische tekeningen;
  • Je hebt een rijbewijs B en je woont binnen een straal van 40 km rondom Rijen. Denk hierbij bijvoorbeeld aan Breda, Oosterhout, Roosendaal, Dordrecht, Gorinchem etc.

Dit hebben wij jou te bieden


Wij bij Techsharks vinden goede arbeidsvoorwaarden erg belangrijk. Als je bij ons in dienst komt, kun je het volgende verwachten:
  • Een goed salaris: afhankelijk van ervaring is dit tussen de €2.900 en €4.100 bruto per maand;
  • Zekerheid maar ook uitdagende opdrachten (met behoud van een vast dienstverband);
  • Opleiding & ontwikkeling. We snappen dat je nog niet alles kunt. Geen probleem. Waar jouw wens ook ligt, wij investeren in opleiding, cursussen en trainingen om van jou de haai te maken die jij graag wil worden;
  • Een leaseauto. Als je er een wil, anders bieden wij een reiskostenvergoeding van 0,23 cent per km;
  • Persoonlijke aandacht & begeleiding;
  • Deelname aan het bedrijfsfitnessplan;
  • Jaarcontract met uitzicht op een contract voor onbepaalde tijd;
  • Kleding en persoonlijke beschermingsmiddelen;
  • Pensioen. Je kunt een keuze maken voor een pensioenregeling van StiPP of PMT (Metaal & Techniek).

Je werkplek

Al sinds 2002 hebben we gezamenlijk één ambitie; de beste werkgever zijn in de proces- en maakindustrie voor al onze sharks! Of je nu aan de slag gaat als operator, monteur, lasser of cnc-frezer/draaier, onze manier van werken draait om jou.

meer...

Naar vacature

Meer vacatures van Techsharks