Projectmedewerker toerusting
Projectmedewerker toerusting
Denk je graag mee in hoe de organisatie en communicatie in toerusting beter kan, zodat mensen in het land getraind worden om vluchtelingen te verwelkomen?
16- 24 uurWil jij werken vanuit je hart, bij een organisatie die zich met liefde en passie inzet voor vluchtelingen? Ben jij een echte organisator die graag processen bewaakt? Denk je graag mee in hoe de organisatie en communicatie beter kan? Wil jij bijdragen aan training van mensen in het land om zo vluchtelingen te verwelkomen? Dan pas jij goed in ons kennisteam.
Wat Gave jou brengt
Gave is een mensgerichte organisatie; we werken met een gedreven hart voor God, vluchtelingen en met elkaar. Gave biedt een cultuur waarin we elkaar aanmoedigen, bemoedigen, waarderen, hard werken en plezier hebben.Bij Gave kun je op een waardevolle manier betekenis geven aan je werk. Je werkt mee aan het doel om vluchtelingen in Nederland te zien, lief te hebben en een thuis te bieden bij mensen en bij God. Ook krijg je de ruimte om jezelf te ontwikkelen, nieuwe dingen te leren en kansen te pakken. We waarderen jou om wie jij bent en wat jij te bieden hebt en denken graag met je mee.
Jouw werk bij Gave
De afdeling Toerusting ondersteunt Gave-medewerkers en vrijwilligers die actief zijn rondom vluchtelingen in de wijk en op het azc. Wij onderzoeken en ontwikkelen relevante kennis en geven dit door via trainingen, coaching en audiovisuele content. Zo kunnen Gave-medewerkers en vrijwilligers met vertrouwen en goed toegerust contact maken met vluchtelingen. Daar hebben wij jou bij nodig! De afdeling Toerusting bestaat uit verschillende teams, zoals kinderwerk, vrouwenwerk en de servicedesk die publieksvragen beantwoordt. Daarnaast is er het kennisteam dat webinars verzorgt, de website onderhoudt, podcasts uitgeeft, cursussen ontwikkelt en verantwoordelijk is voor landelijke en plaatselijke trainingsdagen.Jouw werk bestaat uit het volgende:
- Je bent de spin in het web bij het managen van projecten en neemt initiatief om dat soepel te laten verlopen;
- Je houdt van duidelijkheid en je bent goed in taken en verantwoordelijkheden afstemmen met betrokkenen;
- Je onderhoudt contact met interne en externe deskundigen en coördineert trainingen die op aanvraag binnenkomen;
- Je bent consistent in het opslaan en beschikbaar maken van informatie (gebruik van kennissystemen zoals MS Teams);
- Je denkt mee hoe we onze afdeling en activiteiten goed kunnen organiseren.
Wat jij Gave brengt
Wij zijn benieuwd naar wat jou uniek maakt en wat je daarin te bieden hebt. Daarnaast:
- Ben je toegewijd christen.
- H
- Heb je een relevante opleiding en/of ervaring met leiden van projecten;
- Kun je zowel zelfstandig werken als goed functioneren in teamverband;
- Ben je communicatief vaardig en kun je een projectteam en/of groep vrijwilligers aansturen;
- Heb je ervaring met het opstellen en bewaken van begrotingen.
Wat werken bij Gave verder betekent
- Je zet je graag in voor minimaal 16 uur per week.
- J
- Bij Gave werk je als vrijwilliger of ontvang je een salaris
hier
meer
over onze werkwijze.
- V
Lees
hier
hoe collega Trix getuigt dat God altijd heeft voorzien.
- Onkosten en reiskosten worden volgens afspraak vergoed door stichting Gave.
meer...
Naar vacature
Meer vacatures van Gave