Business Controller
Als business controller ben je een ‘businesspartner’ en vorm je het financiële geweten van de sector of sectoren waar je voor werkt
Functie
Business ControllerLocatie
EindhovenUren
32-36Niveau
HBO+/WOSolliciteren
Wat je gaat doen
Als business controller ben je een ‘businesspartner’ en vorm je het financiële geweten van de sector of sectoren waar je voor werkt. Vanuit deze rol adviseer je gevraagd en ongevraagd het management van de sector. Je bent sparring partner op het terrein van financiën en brede bedrijfsvoering. Daarnaast zorg je samen met je collega business controller voor de totstandkoming van de interne en externe planning- en control producten, draag je bij aan het beheersen van de risico’s en zorg je dat het management beter sturing kan geven aan de organisatie. Naast deze reguliere werkzaamheden lever je in de rol van business controller een essentiële bijdrage aan verschillende (verander)projecten binnen en buiten de sector.Alle taken van een business controller komen bij ons voor: je maakt managementrapportages, analyseert en adviseert op basis daarvan het management, maakt prognoses en begrotingen, werkt aan business cases, neemt deel in projectgroepen en signaleert kansen en risico’s. Ook zoek je altijd naar mogelijkheden voor efficiëntere bedrijfsvoering en optimaliseer je werkprocessen.
Met jouw komst breiden de we de capaciteit voor business control uit waardoor je de rol anders in kunt vullen. Dit biedt dus leuke kansen om samen met een collega business controller invulling aan de functie te geven.
De veiligheidsregio
Nederland heeft 25 veiligheidsregio’s. Die hebben een belangrijke taak: incidenten en crisis voorkomen, beperken en bestrijden. We doen dat voor en met de 21 gemeenten in ons werkgebied; voor alle inwoners én bezoekers van deze regio.Onze cultuur is open en informeel. We vinden het belangrijk om medewerkers met verschillende achtergronden, meningen en ervaringen in dienst te hebben, omdat dit bijdraagt aan een fijne werkomgeving. Soms zijn we nog iets te bureaucratisch, maar we zijn professioneel en leren snel. Dat moet ook wel, want we zijn
samen
verantwoordelijk voor onze missie: Zorg voor Veiligheid. We willen helpen. Dat zit standaard in onze bagage. Onze kernwaarden – behulpzaam, deskundig, daadkrachtig en gericht op samenwerken – zitten diep in ons DNA.
Aangenmaam: de afdeling Financiën en Control...
VRBZO bestaat uit 3 sectoren; Bedrijfsvoering, Risico- en Crisisbeheersing en Incidentbestrijding. De afdeling Financiën en Control valt onder de sector Bedrijfsvoering. De afdeling bestaat uit 18 collega’s op de salarisadministratie, inkoop, verzekeringen, financieel beheer, beleid, planning en control en een afdelingshoofd. We werken meestal vanuit het centrum van Eindhoven, maar een deel van de tijd kun je ook thuiswerken.“ Het leuke aan werken bij onze afdeling is dat je de organisatie echt goed leert kennen. Je bent bij veel ontwikkelingen betrokken en kunt daarmee echt een bijdrage leveren aan het vergroten van de veiligheid in de regio” .
Jouw toekomstig afdelingshoofd, Erik
Voor jou herkenbaar
Je hebt direct een gevoel bij onze misse Zorg voor Veiligheid. Ook in onze kernwaarden herken je jezelf. Dat is een goede start. Maar wat heb je nog meer in je bagage? Daar zijn we benieuwd naar. En ja, we hebben ook wel wat op ons verlanglijstje staan.Je hebt HBO+- of WO-werk- en -denkniveau en een opleiding in een financiële of bedrijfskundige richting.
- Je hebt een paar jaar relevante werkervaring als adviseur en wilt graag een volgende stap zetten, of je hebt al meer ervaring maar bent toe aan een nieuwe uitdaging.
- Het is fijn als je weet hoe veiligheidsregio’s werken, maar zeker geen vereiste.
- Wel zoeken we een collega die initiatief neemt, “er staat” en vanuit zelfvertrouwen adviseert.
- Je bent communicatief sterk.
Wat je van ons mag verwachten
Wij hebben vertrouwen in de mensen die bij ons werken. Je mag jouw werk op je eigen manier doen. Leren en persoonlijke ontwikkeling vinden we belangrijk; want jouw bagage maakt ons sterker. Daarvoor ben je zelf verantwoordelijk. Dus onderzoek, probeer dingen uit en kom met frisse ideeën. We bieden je veel verantwoordelijkheid, vrijheid en nog meer:- Een aanstelling met een proefperiode van een jaar. Zijn we na een jaar nog steeds blij met elkaar, dan krijg je een definitieve aanstelling.
- Een functie in functieschaal 11, met een salaris tussen de € 4.267 en € 6.143 bruto per maand (norm 1 mei 2024) bij een 36-urige werkweek. Wanneer je begint, kunnen we je inschalen in de aanloopschaal 10, afhankelijk van je ervaring.
- Als je goed functioneert, is op termijn uitloopschaal 12 bereikbaar.
- Een Individueel Keuze Budget van 18,63% van je jaarsalaris, bovenop je salaris. Je kunt dit naar eigen inzicht besteden, bijvoorbeeld voor extra inkomen, extra verlofuren of om een opleiding te betalen.
- Wij betalen 2/3
van jouw ABP pensioenpremie.
- Een goede balans tussen werk en privé; flexibele werktijden, werkplekken in de hele regio en faciliteiten om thuis te kunnen werken.
- Behulpzame collega’s waarvan je veel kunt leren, maar die ook graag van jou willen leren.
- Een groot netwerk, met collega’s van andere veiligheidsregio’s en van netwerkpartners.
- We stimuleren persoonlijke ontwikkeling; je kunt ieder jaar gebruik maken van ons opleidingsbudget en je kunt online trainingen volgen (via GoodHabitz).
Naar vacature
Meer vacatures van Vrbzo