Inloggen - Registreer  

Adviseur Particuliere Verzekeringen

Zuiver Recruitment - Nijmegen
Vacature Je werkt het liefst 3 dagen in de week op kantoor of vanuit huis. Adviseur schadeverzekeringenBeheren en uitbreiden van de klanten portefeuilleContact onderhouden met klanten, banken en
- Volledige vacature bekijken

Joke Kwakman verkozen als nieuw bestuurslid KNMT

Dentalinfo.nl - Nijmegen - 02-03-2020 Naar vacature  

De KNMT heeft een nieuw bestuurslid: Joke Kwakman. De 59-jarige mka-chirurg werd vrijdag 19 april door de leden van de beroepsvereniging van tandartsen, mka-chirurgen en orthodontisten in het bestuur gekozen.

Joke Kwakman voltooide haar studie tandheelkunde in 1982 in Nijmegen, waarna ze daar is opgeleid tot specialist Mondziekten en Kaakchirurgie. Momenteel werkt ze als mka-chirurg in het Ikazia Ziekenhuis en de Havenpolikliniek in Rotterdam, en in het Van Weel-Bethesda Ziekenhuis in Dirksland en Hellevoetsluis. Kwakman heeft diverse publicaties in (inter)nationale tijdschriften op haar naam staan over mond-, kaak- en aangezichtschirurgie. Naast haar werkzaamheden als mka-chirurg leidt zij sinds 2006 co-assistenten tandheelkunde op in Nijmegen.

Ook op bestuurlijk niveau is Kwakman al bijna dertig jaar actief. Zo was ze voorzitter van de Specialisten Registratie Commissie van de KNMT en secretaris van de Nederlandse Vereniging voor Mondziekten en Kaakchirurgie (NVMKA).

Kwakman ziet haar benoeming als bestuurslid van de KNMT als een nieuwe uitdaging: “Ik verheug me erop de belangen te behartigen van zowel de tandartsen als de tandartsspecialisten.”

Op de ledenvergadering waarop Kwakman gekozen werd, herbenoemden de leden ook de zittende bestuursleden voor 3 jaar. Dat zijn Wolter Brands (voorzitter), Henk Donker (penningmeester) en Richard Kohsiek (lid).

frm: Schrijf je in voor onze nieuwsbrief
Wat is je functie?
Controleer je inbox of spammap om je abonnement te bevestigen.
Bestel nu uw elmex® en meridol® patiëntensamples eenvoudig en kosteloos online
Colgatedental.nl
voor diverse patiëntensamples, andere materialen ter ondersteuning van uw preventieve werk in de praktijk en voor informatie en vragen over onze producten.

frm
voor diverse patiëntensamples, andere materialen ter ondersteuning van uw preventieve werk in de praktijk en voor informatie en vragen over onze producten.

meer...

Opslaan en terug Naar vacature

Meer vacatures van Dentalinfo.nl
Meer Joke Kwakman verkozen als nieuw bestuurslid KNMT vacatures

Gerelateerde vacatures aan Joke Kwakman verkozen als nieuw bestuurslid KNMT

Klaar voor een nieuw avontuur? Ga aan de slag als Er...

CareToMatch - Nijmegen
Wil je als ergotherapeut wonen & werken in Zwitserland? In bijvoorbeeld Zürich, Luzern, Basel, Bern, St Gallen, Freiburg, Zug of Schwyz? Heb je er ooit over nagedacht om in Zwitserland te werken? Werken in een ander land
- Volledige vacature bekijken

OK-assistent

Daan BV - Nijmegen
In het kort Dit vind je leuk Werken in het ziekenhuis;Een betekenisvolle impact bieden;Samenwerken met jouw leukste collega's;Ruimte voor professionele ontwikkeling;Bieden van hoogwaardige zorg. Dit krijg je van ons Werken
- Volledige vacature bekijken

Werkvoorbereider duurzame bouw

CoBuilders BV - Nijmegen
Werkvoorbereider duurzame bouw Nijmegen, 40 uur De bouwwereld staat aan het begin van een nieuw hoofdstuk en een nieuw verhaal met een onvermijdelijk groen thema. Jij kunt hierbij, als werkvoorbereider, een belangrijke
- Volledige vacature bekijken

Administratief Medewerker (32-40u)

Voort - Wijchen
Wat jij doet Verzamelen en controleren van technische tekeningen, materiaallijsten, bewerkingen, kwaliteitscontroles, certificaten, foto’s op de juiste nummers en de voorwaarden gesteld in de projectorder;In nauwe
- Volledige vacature bekijken