Inloggen - Registreer  
Helaas bent u niet ingelogd, login en probeer het opnieuw.    

Onafhankelijk voorzitter

S&Z Consultancy - Laren - 03-03-2025 Naar vacature  

Startdatum: 18-04-2025
4-8 uur per week
Contract: 24 maanden
Optie op verlenging: Ja 2*12 maanden
We zoeken een onafhankelijk voorzitter met ruime advieservaring in gebiedsontwikkeling, met deze rol in andere GEM-organisaties en met het begeleiden van de totstandkoming van complexe (publiek private) samenwerkingsverbanden, het werken in een bestuurlijke complexe omgeving en met intergemeentelijke samenwerking. De voorzitter heeft daarnaast aantoonbare kennis van en ervaring met het werken met marktpartijen. De voorzitter heeft zeer ruime ervaring met bestuurlijk advisering, beschikt over een goed ontwikkelde bestuurlijke antenne en een bewezen track record in het bij elkaar brengen van overheden en marktpartijen.

Het maximaal aantal werkbare weken voor deze functie betreffen 45 weken per jaar.
Direct solliciteren
Geplaatst op
3 maart 2025
Overheid
,
Voorzitter
Laren
Parttime, ZZP, Tijdelijk

Werkzaamheden

Onafhankelijk technisch voorzitterschap van de aandeelhouders vergadering en het bestuurlijk overleg, inclusief voorbereiding van de vergaderingen met de directeur van de GEM en vertegenwoordigers van partijen. Het optreden als onafhankelijk adviseur naar en klankbord voor de gemeentelijke aandeelhouders en de directeur in het reilen en zeilen van de GEM en het realiseren van de doelstellingen uit de gesloten samenwerkingsovereenkomst. Bij elkaar brengen van partijen bij verschillen van inzicht of afwijkende gezichtspunten of afwijkende belangen tussen/van aandeelhouders en GEM of partijen onderling in zaken die de gebiedsontwikkeling aangaan.

Opleidingen

WO opleiding;

Ervaring

5 jaar ervaring in de afgelopen 7 jaar met advieservaring van complexe en omvangrijke gebiedsontwikkelingen en stedelijke ontwikkelingsprojecten; 5 jaar ervaring in de afgelopen 10 jaar en/of binnen één of meerdere gemeente(n); ervaring in de afgelopen 5 jaar in vergelijkbare onafhankelijke voorzitter rollen in zowel publiek private als publiek publieke samenwerkingen.

Skills

Kwalificaties

Politiek-bestuurlijke antenne; Ervaren voorzitter; Snel kunnen schakelen; Samenwerken; Teamspeler;

Solliciteer direct

Graag reageren voor 13-3-2025 14:00 uur met CV in Word/PDF formaat in het Nederlands, max. 5 pag. en 2 ref.
Tevens graag vermelden: Beschikbaarheid en salaris indicatie.
meer...

Naar vacature

Meer vacatures van S&Z Consultancy
Meer Onafhankelijk voorzitter vacatures

Gerelateerde vacatures aan Onafhankelijk voorzitter

Voorzitter en Leden Raad van Toezicht

Vanderkruijs - Hilversum
AVROTROS bereikt online en met haar programma's, activiteiten én (drama)series wekelijks 3 van de 4 Nederlanders. We dragen bij aan een goed geïnformeerde, veilige en rechtvaardige samenleving en verrijken deze met
- Opslaan

Vandaag Voorzitter Interne Bezwaren Commissie

Adj via Medischebanenbank.nl - Almere
Koninklijke Visio is het expertisecentrum voor slechtziende en blinde mensen. Met ongeveer 2.800 medewerkers biedt Visio ondersteuning aan iedereen met een visuele beperking, ook als er sprake is van een bijkomende
- Preview - Opslaan

Onafhankelijk Voorzitter

Bright Professionals - Hilversum
De gemeenten Gooise Meren, Hilversum en Laren hebben gekozen voor een gezamenlijke en integrale ontwikkeling van het plangebied Crailo. Voor de uitvoering van de ontwikkeling is GEM Crailo B.V. opgericht. Doelstelling is om
- Opslaan

Onafhankelijk financieel deskundig lid Raad van Toez...

Sena - Hilversum
In verband met het bereiken van de maximale zittingstermijn van het huidig onafhankelijk financieel deskundig lid van de Raad van Toezicht, is Sena per 20 november 2025 op zoek naar kandidaten voor de positie van:
- Opslaan