Inloggen - Registreer  

Learning Content Developer Doxis Doxis Marketing

Doxis - via Consultancy - Den Haag - 22-10-2024 Naar vacature  

Den Haag, Zwolle, Vught
Opleidingsniveau
HBO/WO
Arbeidsvoorwaarden
Uitstekend
Vakgebieden
Communicatie
Marketing
Solliciteren
Ben jij een learning content developer met talent voor design en het omzetten van inhoudelijke kennis naar beeldende content en effectief leermateriaal? Krijg jij energie van het opnemen/monteren van video’s, het maken van e-learnings en zie jij het als een uitdaging om inhoud om te zetten naar bijvoorbeeld een (interactieve) infographic? Dan is dit je kans!

Kom werken bij Doxis!

  • Collectieve beloning
Je ontvangt bij Doxis een deel van de winst als bonus.
  • Premievrij pensioen
Wij betalen als werkgever de premie van jouw pensioen.
  • Marktconform salaris
Salaris tussen de € 3.000,- en € 4.000,- afhankelijk van je ervaring.
  • Hybride werken
Wij geloven dat hybride werken de toekomst is; zelf bepalen waar je werkt.

Wat ga je als Learning Content Developer doen?

Onze Doxis Academie (onderdeel van Doxis) is op zoek naar een learning content developer die van nature oog heeft voor het design van leermateriaal. In deze rol ga jij je bezighouden met opnemen en monteren van video’s en het ontwikkelen van e-learnings. Ook ben je verantwoordelijk voor het omzetten van diverse inhoud naar duidelijke praatplaten, infographics en animaties. Je werkt daarbij in de Adobe Creative Suite, Articulate 360 en maakt gebruik van AI, waaronder Synthesia. Je krijgt volop ruimte om je eigen creativiteit in te zetten en nieuwe ideeën worden gestimuleerd.

Als learning content developer ben je onderdeel van het team van de Doxis Academie. In dit team werk je samen met je directe collega learning content developer, de learning consultant, de ondersteuner, marketeer en de manager. Waar onze andere learning content developer zich (ook) richt op de opleidingscomponent is het jouw taak om de leerdoelen en inhoud te vertalen naar goede e-learnings, leerbites, video’s en andere leermateriaal. Daarbij werk je uiterst nauwkeurig en zorg je ervoor dat teksten begrijpelijk zijn voor de deelnemers. Onze teamleden vullen elkaar dus aan: samen zorgen jullie voor inhoudelijk en visueel goede e-learnings. Met de manager van de Doxis Academie houd je creatieve sparsessies en je werkt soms samen aan een extern project (bijvoorbeeld het ontwikkelen van een e-learning voor een opdrachtgever).

Kom werken bij Doxis!

Wat bieden we jou?

Als learning content developer bieden we je een rol met veel vrijheid en ruimte voor eigen creativiteit. Je komt terecht in een snelle en wendbare organisatie die goed op de laatste trends en ontwikkelingen kan inhaken. Daarnaast willen we als voorloper stappen zetten met AI en vernieuwend leermateriaal produceren. De komende periode wordt er een nieuwe website gelanceerd, een nieuw Learning eXperience Platform geïntroduceerd (Archipel) en mag je de content in onze eigen splinternieuwe studio opnemen. Alles is in huis om geïnspireerd te raken!

De eerste periode bieden we je (waar nodig) begeleiding om het vakgebied goed te leren kennen. Er ligt een gedegen inwerktraject klaar zodat je snel je collega’s leert kennen en aan de slag kan.

Doxis heeft drie kantoren, ingericht als ontmoetingsplekken, waar je altijd terecht kan om te werken. Omdat wij geloven in hybride werken, bieden we ook faciliteiten voor je thuiswerkplek aan. De studio bevindt zich in kantoor Den Haag.

Naast je dagelijkse werkzaamheden krijg je voldoende tijd en ruimte om collega’s op een andere manier te leren kennen. Er worden Doxisdagen, zomer- en nieuwjaarborrels georganiseerd en op eigen initiatief worden ook voldoende activiteiten gepland.

Over de Doxis Academie

De Doxis Academie biedt trainingen en e-learnings gericht op informatiebeheer en informatiemanagement. Ons doel is om de overheid te verbeteren door in het vakgebied van informatiemanagement onze collega’s, vakgenoten en ambtenaren op te leiden. We bieden meer dan 40 verschillende leerinterventies en elke maand komt er nieuwe content bij. Ook hebben we onze eigen leergang informatiemanagement.

De academie legt de nadruk op blended leren, waarbij deelnemers op hun eigen tempo kunnen studeren, zowel klassikaal als online. Dit doen we met een klein team en een grote ambitie!

meer...

Naar vacature

Meer vacatures van Doxis
Meer Learning Content Developer Doxis Doxis Marketing vacatures