Inloggen - Registreer  

Enterprise Architect

Quest4 - Hoofddorp - 04-10-2022 Naar vacature  


Aantal uur per week:
38

Brutosalaris:

Sluitingsdatum aanvraag:
11-11-2022 10:00

Contactpersoon Quest4:
Lex van t Hull

Telefoonnummer:
06 534 19 024

Functie omschrijving Enterprise Architect

Wij zijn voor onze klant op zoek naar een Enterprise Solution Architect op basis van 38 uur per week. 
Als Enterprise (Solution) Architect ben jij verantwoordelijk voor het ontwerpen en door ontwikkelen van ons Online landschap. Sinds een aantal maanden opereert onze klant op de online spelmarkt. Dit is een zeer veranderlijk landschap en staat nog in de kinderschoenen. In deze startfase kan jij een hoop invloed uitoefenen en heb jij meteen een grote impact op het succes en doorontwikkeling van dit online landschap. Dus haal jij energie uit het vertalen van strategische keuzes in oplossingen die optimaal de bedrijfsprocessen ondersteunen en tezamen een aansluitend applicatielandschap opleveren? Lees dan snel verder en ontdek of deze functie bij jouw ambitie past!

De organisatie richt zich op het aanbieden van kansspelen via online kanalen. In samenwerking met strategische partners wordt de product(door)ontwikkeling verder vorm gegeven, met de ambitie om, net als in de landbased kansspelmarkt, ook marktleider te worden in de Online Nederlandse kansspelmarkt.

Wat ga je doen?
In het IT landschap van de organisatie word jij onze Enterprise Architect. Als Enterprise Architect heb je een cruciale rol in de totstandkoming van het IT landschap op middellange en lange termijn. Binnen diverse projecten neem je verantwoordelijkheid voor de ontwikkeling van de doelarchitectuur en help je vanuit jouw expertise de ontwikkelingen in te passen in de bestaande architectuur.

De werkzaamheden bestaan o.a. uit;
  • Mede ontwikkelen en realiseren van een architectuurstrategie, in lijn met de strategische kaders en geldende wet- en regelgeving;
  • Uitwerken Product Visie Documenten, vertaling van business visies naar IT oplossingen in lijn met architectuur;
  • Ontwerpen en ontwikkelen van (onderdelen van) een architectuur, rekening houdend met de bestaande en toekomstige eisen op het gebied van architectuur, operationele kosten en technologische ontwikkelingen;
  • Coördineren en begeleiden van het implementatieproces van architecturen en het actief communiceren met Product Owners en relevante stakeholders gedurende de implementatie;
  • Advisering van stakeholders, als inhoudelijk expert op het gebied van IT-architectuur;
  • Signaleren en analyseren van ontwikkelingen en trends op de markt en deze vertalen naar mogelijkheden voor innovaties en verbeteringen;
  • In kaart brengen en onderhouden architectuurplaten (strategie, business, applicatie) en gegevensleveringen.

Het team:
Innovatie, gastgerichtheid en plezier staan bij ons hoog in het vaandel, óók achter de schermen van de organisatie. Je komt te werken binnen de multidisciplinaire team op ons hoofdkantoor omgeving Amsterdam. Dit team bestaat o.a. uit een Product Manager, een Business Consultant en een tweetal System Integration Managers. Dit team verzorgt de vertaling van de strategie naar producten, de benodigde detail ontwerpen, het begeleiden van de implementatie en de functionele werking van het Online landschap. Er is een sterke relatie met de partner die het Online platform levert, maar ook diverse andere partijen die delen van de dienstverleningen voor hun rekening nemen.

Daarnaast maak jij organisatorisch onderdeel uit van de afdeling Informatie Technologie (IT). Binnen de afdeling zijn er verschillende functiegroepen. Als Enterprise Architect maakt jij deel uit van IT Design. Je komt daarbij te werken in een gezellig team met onze andere Enterprise Architecten (3), Informatiemanagers (2) en Business Consultants (8).

Wij vragen:
Doordat jij analytisch en inhoudelijk sterk bent, breng je structuur aan tussen initiatieven en weet jij strategische doelstellingen naar oplossingen te vertalen. Met jouw sterk ontwikkelde communicatieve vaardigheden in combinatie met jouw overtuigingskracht, ga jij op alle niveaus het gesprek aan (t/m stakeholders op directieniveau). Hiermee zorg je dat goed onderbouwde adviezen vanuit de architectuur als basis dienen voor keuzes met betrekking tot inrichting en prioriteitstelling. Ten slotte ben je gewend om zowel zelfstandig als in teamverband resultaten op te leveren en architectuur te laten aansluiten op een Agile werkomgeving.

Eisen en wensen voor de functie Enterprise Architect

Harde eisen:
  • Minimaal een afgeronde IT opleiding op HBO niveau, bijvoorbeeld (bedrijfskundige) informatica;
  • Aantoonbare werkervaring in een (middel)grote organisatie in een architect-of vergelijkbare rol;
  • Kennis van informatie, applicatie en infrastructurele (technische) architecturen;
  • Ervaring met ondersteunende tools, zoals Enterprise architect;
  • Ervaring met IT-standaarden en het toepassen van architectuur- en ontwerpmethodieken, zoals TOGAF.

Aanvullende informatie

Opmaak cv: in het Nederlands, in Word en maximaal 5 pagina’s.
De selectiegesprekken vinden zo spoedig mogelijk plaats. Als je hiervoor wordt uitgenodigd, zorg dan dat je beschikbaar bent.
Een cruciale rol in de totstandkoming van het IT landschap van de organisatie, veel verantwoordelijkheid dus. Naast een interessante functie waarin je veel invloed hebt op en meebouwt aan de (online) toekomst van de organisatie, bieden wij goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals:

  • Een bruto maandsalaris van minimaal €3.663,- tot maximaal €6.609,-, afhankelijk van kennis, ervaring en opleiding (o.b.v. fulltime);
  • Een contract voor 38
 
uur per week (Fulltime), 32 uur is bespreekbaar;
  • 27,5 vakantiedagen o.b.v. 38 uur per week;
  • 8,3% vakantietoeslag;
  • Flexibele werktijden en hybride werken;
  • Reiskosten vergoeding;
  • Loopbaanbudget en ontwikkelingsmogelijkheden;
  • Goede pensioenregeling.
Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Lex van t Hull bereikbaar op het nummer: 06 534 19 024. Als je geïnteresseerd bent in de functie nodigen wij je van harte uit een aanbieding te verzorgen via het aanbiedingsformulier.

Geplaatst op
2022-09-28 13:35:16

Testautomatiseerder | Rijswijk
Projectmanager / Scrummaster | Hilversum
meer...

Naar vacature

Meer vacatures van Quest4
Meer Enterprise Architect vacatures