Levvel - Amsterdam
Levvel zoekt een Psychomotorisch therapeut Vaktherapie ->Heb jij het doorzettingsvermogen om kinderen en jongeren écht verder te helpen?-> Ben jij niet bang om out-of-the-box te denken?-> Kijk jij verder dan alleen je eigen - Volledige vacature bekijken
Helaas bent u niet ingelogd, login en probeer het opnieuw.
Psychomotorisch Therapeut polikliniek Soma & Psyche
Amsterdamumc - via Medischebanenbank.nl - 11-03-2025
Naar vacature
Ben jij de enthousiaste collega die staat voor de onlosmakelijke verbinding tussen lichaam en geest? Wij bieden een uitdagende werkplek binnen ons multidisciplinaire team in een academische setting!
Wat
gaje doen?
Je richt je als psychomotorisch therapeut op de behandeling van patiënten met aanhoudende lichamelijke klachten (ALK), zoals chronische pijn, vermoeidheid, maag-darmklachten of neurologische klachten. In DSM –terminologie voldoen deze patiënten aan de classificatie somatische symptoomstoornis of (FNS).
In het multidisciplinaire team heb jij, vanuit jouw specifieke deskundigheid als psychomotorisch therapeut, een belangrijke rol in de diagnostiek en behandeling van deze patienten. Binnen de behandeling maak je met name gebruik van lichaamsgerichte interventies, denk aan progressieve relaxatie, onderdelen van de mindfullnes, hypnose en katalepsie-inductie, exposure oefeningen en Lichaamsmentaliserend Bevorderende Therapie (LMBT). Daarnaast pas je bewegingsgerichte interventies toe met als doel lichamelijke activiteit (thuis) uit te breiden. Samen met een psycholoog leid je behandelgroepen, zoals de psycho-educatie groep (Omgaan met aanhoudende lichamelijke klachten) en zo mogelijk de CGT-/ACT- groep.
Jouw actieve bijdrage is essentieel binnen het multidisciplinair behandeloverleg evenals bij het inhoudelijk vorm geven aan behandeltrajecten (indivdueel en groepsgericht) waarin Lichaamsmentaliseren Bevorderende Therapie (LMBT) een belangrijke plaats inneemt.
Tot slot heb je een aandeel in de deskundigheidsbevordering van diverse disciplines die in opleiding zijn.
Wat
neem
je mee?- Je bent in het bezit van een HBO opleiding voor psychomotorische therapie en aangesloten bij het Kwaliteitsregister Vaktherapie.
- Je hebt relevante werkervaring met psychiatrische problematiek en affiniteit met patiënten met een somatische symptoomstoornis/
- Je hebt ervaring met zowel individuele- als groepsbehandeling.
- Je hebt ervaring en/of affiniteit in het begeleiden van mensen met (acute) psychiatrische problematiek
- Om in aanmerking te komen voor deze functie is een positieve Verklaring Omtrent Gedrag (VOG) noodzakelijk
Wat
bieden
we jou?- Een jaarcontract met uitzicht op een vast contract.
- Inschaling in salarisschaal 8M: € 3.401
Bereken hier jouw netto salaris
.
- Vakantie-uren: 190,4 uur per jaar bij een fulltime dienstverband en mogelijkheid om uren bij te sparen.
- Pensioenopbouw bij het ABP, waarvan wij 70% van de premie betalen.
- Bij 7 km of meer (enkele reis) 100% OV-vergoeding en bij eigen vervoer €0,18 per km tot maximaal 40 km enkele reis.
- Kom je liever lopend of op de fiets? Maak gebruik van onze goede fietsregeling. Je ontvangt een vergoeding à €0,18 per km.
- Gratis en onbeperkt toegang tot scholingen van onder andere GoodHabitz in onze leeromgeving.
- Een actieve personeelsvereniging én Jong Amsterdam UMC vereniging, die beide leuke (sportieve) activiteiten en evenementen organiseren.
Waar ga je
werken
?De afdeling Psychiatrie van het Amsterdam UMC is een dynamische werkplek, verdeeld over de locaties AMC en VUmc.
Binnen de afdeling wordt specialistische diagnostiek en behandeling geboden aan patiënten met angst en dwang, depressie, eetstoornissen, psychose, neuropsychiatrie, zwangerschap en psychiatrie (POP), somatisch psychiatrische co-morbiditeit, somatische symptoomstoornissen en verwante stoornissen. Naast patiëntenzorg is er ruim aandacht voor onderzoek, innovatie, onderwijs en opleiding.
Jij maakt deel uit van het team van de polikliniek Soma & Psyche, locatie VUmc. Deze polikliniek richt zich op diagnostiek en behandeling van patienten met ALK/FNS. De problematiek van deze patientengroep gaat regelmatig samen met een ontwikkelingsstoornis, persoonlijkheidsproblematiek en/ of een traumatische voorgeschiedenis. Dit vraagt om zorgvuldige diagnostiek (o.a. second opinion) en een diversiteit aan gespecialiseerde behandelingen (individueel en groepsgericht) zoals psycho-educatie, cognitieve gedragstherapie en/of schematherapie, acceptance en commitment therapie (ACT), farmacotherapie en psychomotorische therapie (PMT).
Binnen de intake en behandeling is aandacht voor Lichaamsmentaliseren Bevorderende Therapie (LMBT) en er is ambitie om deze therapievorm nog nadrukkelijker te integreren binnen alle behandelingen .
Het team van de polikliniek Soma & Psyche bestaat uit GZ-psychologen (i.o.), psychiaters (i.o.), psychomotorisch therapeuten (i.o.) en administratief medewerkers. Het team is ambitieus, enthousiast en hecht. In nauwe samenwerking worden behandeltrajecten aangeboden en ontwikkelingen uitgezet.
De PMT'ers van de locatie VUmc werken laagdrempelig samen met de PMT'ers van locatie AMC. Samen hebben zij als doel actief bij te dragen aan het versterken van de positie van de PMT binnen de afdeling en de gedragswetenschap.
Kandidaten zullen doorlopend uitgenodigd worden voor een gesprek en de vacature zal sluiten wanneer er een geschikte kandidaat gevonden is.
meer...
Naar vacature
Meer vacatures van Amsterdamumc
Gerelateerde vacatures aan Psychomotorisch Therapeut polikliniek Soma & Psyche
Verpleegkundig specialist polikliniek persoonlijkhei...
GGZ inGeest - Amstelveen
Draag bij aan de zorg voor mensen met complexe psychische klachten. GGZ inGeest zoekt een verpleegkundig specialist voor onze polikliniek Persoonlijkheidsstoornissen en CPTSS in Amstelveen. Ontwikkel je verder in een - Volledige vacature bekijken
GZ psycholoog poli ziekenhuispsychiatrie
Amsterdam UMC - Amsterdam
Deel deze pagina op:Werken bij Amsterdam UMCGZ psycholoog poli ziekenhuispsychiatrie 24-36 uurBen jij de enthousiaste GZ psycholoog die staat voor de onlosmakelijke verbinding tussen lichaam en geest? Wij bieden een - Volledige vacature bekijken
Teamleider GZ-psycholoog (jeugd)
De Forensische Zorgspecialisten - Amsterdam
Teamleider | GZ-psycholoog (jeugd)24-36 uur per week, waarvan 16-20 uur als teamleiderVeel van onze cliënten hebben vaak op jonge leeftijd al veel hulpverlening gezien en voelen zich van het kastje naar de muur gestuurd. - Volledige vacature bekijken