Contract Manager Sociaal Domein
Heb je al enige kennis opgedaan binnen het vakgebied van contractmanagement? En wil je met jouw opgedane kennis en ervaring hier graag een bijdrage op leveren binnen het sociaal domein? Zou je o.a. gemeenten, Regionale samenwerkingsverbanden en Uitvoeringsorganisaties willen helpen bij het realiseren van hun maatschappelijke doelen? Lees snel verder en solliciteer!
Over de functie
Bij Adjust bieden we je een werkomgeving, organisatiestructuur en cultuur die volledig is ingericht om jouw ontwikkeling te faciliteren. In de functie van (inkoop) Consultant uit zich dit o.a. door de uitvoering van verschillende projecten bij onze opdrachtgevers. Samen stemmen we de inhoud van jouw opdrachten af op jouw groeipad en ambities. Dit doen we aan de hand van ons unieke groeiboek met het motto; groeien, bloeien, blijven bloeien!Onze Business Units:
Adjust is een kennisorganisatie, die werkt vanuit zes business units, Publiek & Zorg (onderdeel hiervan is Inteon), Sociaal Domein, Privaat, Bouw & Infra, Inkada en Motive (ons traineeship). De kennisdeling en samenwerking tussen deze business units staat centraal, waardoor je bij ons ook de mogelijkheid hebt om ervaring binnen een andere business unit op te doen.Opleidingen en cursussen:
De teams binnen Adjust zijn gericht op samenwerking en kennisdeling, wat verder bijdraagt aan jouw eigen ontwikkeling want het team bestaat uit alle niveaus en verschillende specialisme binnen inkoop en jij op je beurt aan de ontwikkeling van jouw collega’s. Ontwikkeling van jou als consultant staat centraal wat inhoudt dat we het mogelijk maken om externe opleidingen te volgen.Denk o.a. aan:
- Nevi 1,2,3, of een leerlang aanbestedingsrecht aanbestedingsleergang,
- CATS-CM en projectmanagement modules.
- Specifieke trainingen m.b.t. het sociaal domein (bijvoorbeeld subsidierecht, bekostiging), maar ook trainingen op het gebied van persoonlijk en dienend-leiderschap.
- Jurisprudentie (aanbestedingsrecht),
- contractvormen,
- Soft-skills competenties,
- Inkoopsystemen,
- Aanbestedingsprocedures en nog veel meer.
Als Contractmanager Sociaal Domein zijn dit je verantwoordelijkheden:
- Adviseer jij onze klanten op beleidsvraagstukken en/of contractmanagement binnen het sociaal domein;
- Volg en vertaal je relevante ontwikkelingen binnen het vakgebied naar toepasbare adviezen voor je klanten, maar ook ten behoeve van aanvullend productontwikkeling binnen ons team;
- Ondersteun je opdrachtgevers in het vervullen van de contractmanagersrol
- Ben je een belangrijke sparringpartner voor je collega consultants binnen het team.
Wat wij bieden
Dit ben jij:
- Je hebt een open en nieuwsgierige houding, bent klantgericht, beschikt over analytisch vermogen en hebt goede communicatieve vaardigheden
- Je hebt minimaal een hbo-opleiding;
- Het liefst heb 3 jaar werkervaring binnen het Sociaal domein op het gebied van beleid, inkoop en/of contractmanagement;
- Goede beheersing van de Nederlandse taal
Als je bij ons aan de slag gaat, kun je rekenen op:
- Een aantrekkelijk salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden;
- Een elektrische auto,
- laptop en telefoon van de zaak;
- 25 vakantiedagen en 8% vakantiegeld;
- Een goede pensioenregeling;
- Keuzevrijheid betreft je werklocatie of omgeving, binnen ons hybride werkbeleid werk je op ons kantoor, bij de klant of vanuit huis. Ook krijg je een vergoeding voor thuis internet en telefonie van momenteel 40 euro netto per maand;
Naar vacature
Meer vacatures van Adjust Consulting