Inloggen - Registreer  

Docent Nederlands en mentor

Onderwijsland - Utrecht - 16-12-2024 Naar vacature  

Nimeto is dé mbo-vakschool met ca. 1500 studenten voor creatieve ruimtemakers. Op onze school werken ongeveer 170 medewerkers die met passie hun vak uitvoeren. Vakmensen die studenten leren hoe je vormgeeft aan de ruimte om je heen. De ruimte waarin je woont, werkt, winkelt en ontspant. Of het nou gaat om een huis of een winkel, om ontwerp, inrichting, onderhoud of communicatie. Om vorm te geven aan de ruimte in de wereld om ons heen hebben we vakmensen nodig. Zelfbewuste, creatieve ruimtemakers die precies weten wat ze doen. Zulke mensen leiden wij op.

Wie ben je

Ben jij die docent die beschikt over een 2e graads lesbevoegdheid en het leuk vindt om lessen Nederlands te geven? Die studenten kan inspireren en begeleiden in hun ontwikkeling? Ben jij innovatief en gericht op samenwerking? Dan ben jij de collega die we zoeken!

Wat ga je doen

We zijn op zoek naar een docent Nederlands. In eerste instantie voor een periode van 6 maanden met uitzicht op verlenging. De functie wordt ingevuld in het eerste en het tweede leerjaar van zowel de opleiding Signmaker als de opleiding Stand- en decorbouw.

Je maakt deel uit van een enthousiast team Signmaker. Samen bieden we studenten een leertraject aan waarin ze de basistechnieken van het vak leren, zoals handmatig snijden en het aanbrengen van folie op diverse ondergronden en vormen. Ze maken kennis met verschillende materialen, gereedschappen en machines. Daarnaast helpen we studenten hun harde en zachte vaardigheden te ontwikkelen, zodat ze goed voorbereid zijn op de arbeidsmarkt.

Van jou wordt verwacht dat ook jij een actieve bijdrage levert aan de leeromgeving door lessen te geven die aansluiten bij het beroepenveld en onze werkwijze.

Naast docent Nederlands ben je een mentor met aandacht voor de 1e jaars Signmaker. Je inspireert en begeleidt studenten in hun ontwikkeling tijdens het eerst leerjaar. We zoeken iemand die begrijpt wat er leeft onder studenten, een luisterend oor kan bieden en in staat is om snel en doortastend te handelen waar nodig. Het kan bijvoorbeeld voorkomen dat je doorverwijzingen regelt of gesprekken organiseert. Uiteraard werk je altijd nauw samen met het team.

meer info

Bron:
MeesterBaan

Informatie

  • Nimeto
  • Utrecht
meer info

Partners van Onderwijsland

SBO
SBO
Ctouch
Ctouch
Dyade
Dyade
Prowise
Prowise
Peple
Peple
VfPf
VfPf
uw logo hier
uw logo hier
Merces
Merces
meesterbaan
meesterbaan
AFAS Software
AFAS Software
Maandag
Maandag
Toro Digital
Toro Digital
word partner van Onderwijsland

Donateurs van Onderwijsland

PCBO
PCBO
BS De Grienden
BS De Grienden
Hanze Hogeschool
Hanze Hogeschool
word donateur van Onderwijsland

Spotlight

Spotlight

Spotlight

Onderwijsland

Onderwijsland is de portal voor het onderwijs. Op verzoek van diverse professionals en bestuurders uit het onderwijs is deze netwerk portal opgericht.

meer...

Naar vacature

Meer vacatures van Onderwijsland
Meer Docent Nederlands en mentor vacatures