Inloggen - Registreer  

Docent Taalwetenschap ACLC

Lot School - 14-11-2024 Naar vacature  

Nick Youngson on Unsplash
Bij de afdeling Neerlandistiek verzorgt de capaciteitsgroep Nederlandse Taalkunde onder andere onderwijs in de
Bachelor Nederlandse Taal en Cultuur
,
Bachelor Cognition, Language and Communication
,
de Bachelor Linguistics
;
de Master Neerlandistiek
, en
.

Wat ga je doen

Je geeft cursussen op het brede gebied van de taalwetenschap: taalkundige en taalwetenschappelijke concepten en modellen; eerste en tweede taalverwerving en problemen met taalverwerving en meer algemene onderzoeksvaardigheden. Naast het geven van inspirerende hoor- en werkcolleges zul je scripties en stages begeleiden van zowel bachelor- als masterstudenten van bovenstaande opleidingen. Je bent vertrouwd met methodologie en je kunt ook zelf statistische analyses uitvoeren.

Taken en verantwoordelijkheden

In samenspraak met anderen ga je onderwijs ontwikkelen, coördineren en verzorgen binnen de bachelor Nederlandse Taal en Cultuur; de bachelor Cognition, Language and Communication; de master Neerlandistiek en de duale master Nederlands als tweede taal- en meertaligheid. Daarnaast zal je:

  • bachelor- en masterscripties begeleiden;
  • een actieve rol spelen in interdisciplinaire docententeams die de didactiek en inhoud van het onderwijs evalueren en verder ontwikkelen;
  • het bijhouden van de vakliteratuur en het integreren van nieuwe onderzoekinzichten in het te verzorgen onderwijs;
  • eventueel deelname aan commissies en werkgroepen en het uitvoeren van administratieve taken.
meer...

Opslaan en terug Naar vacature

Meer vacatures van Lot School
Meer Docent Taalwetenschap ACLC vacatures