Inloggen - Registreer  

Interim Management Assistant

StudentJob - Amsterdam - 09-03-2025 Naar vacature  

Interim opdrachten die je verder brengen
Tussen €4.000 en €4.500 Per maand

Beschrijving

Houd jij van diversiteit, ben je ambitieus en droom jij van een interim functie waarin je uitgedaagd wordt én veel afwisseling hebt? Vind je het daarnaast belangrijk om één en dezelfde werkgever te hebben waar je op kunt bouwen mét dezelfde arbeidsvoorwaarden als bij een vaste baan? Als je denkt dat dit niet mogelijk is, dan hebben we heel goed nieuws voor je: wij hebben jouw droombaan! Start als Direct Team assistant!

Als Direct Team assistant via
Secretary Plus
krijg jij de mogelijkheid om interim opdrachten uit te voeren bij verschillende opdrachtgevers. Super divers; geen dag, geen opdrachtgever én geen werkplek is hetzelfde. Wat wel hetzelfde blijft zijn wij: jouw werkgever. Door onze persoonlijke aanpak voelen wij feilloos aan welke opdrachten en opdrachtgevers het beste bij jou passen. Zo zorgen wij er samen voor dat je constant wordt uitgedaagd om het beste uit jezelf te halen.

Dit ben

jij
Als Direct Team assistant word je ingezet bij verschillende opdrachtgevers. Gemiddeld duurt zo’n opdracht drie tot zes maanden. Omdat deze rol erg divers is, zie je dit ook terug in de functie-inhoud van de opdracht.

Het kan zijn dat je een paar maanden je als management assistent in de zorg moet bewegen en je volgende opdracht als personal assistant van een CEO in een technisch bedrijf. Diverser dan dit wordt het niet! Bij het matchen van de volgende opdracht kijken wij altijd naar jouw persoonlijkheid, gewenste uitdaging en werkervaring. Zo kom je terecht op een plek die bij jou past.

Omdat de functie als Direct Team assistant een uitdagende is, vragen wij het volgende van jou:
Minimaal vier á vijf jaar werkervaring als management assistent, officemanager, directiesecretaresse of soortgelijke rol;
Hbo werk- en denkniveau;
Een flinke portie flexibiliteit en ambitie;
Aanpassingsvermogen waar je u tegen zegt;
Dat je gewoon onwijs goed bent in je werk (en het leuk vindt!).
Waarom
Direct Team?
Een uitdagende en diverse rol: werk voor verschillende opdrachtgevers en opdrachten
Secretary Plus, één werkgever waar jij op kunt bouwen en vertrouwen
Zekerheid: ontvang meteen een vast contract met bijbehorende arbeidsvoorwaarden
Je krijgt jouw eigen leaseauto van de zaak (ook voor privégebruik!)
Talloze ontwikkelmogelijkheden die naadloos aansluiten op jouw ambities

Dit bieden

wij
Wil jij als interim assistant aan de slag bij verschillende opdrachtgevers zonder het risico te lopen dat je tijdelijk zonder opdracht (en dus inkomen) zit? Dan is ons Direct Team echt iets voor jou! Als interim assistant bieden we je naast veel afwisseling, uitdaging én onze persoonlijke aanpak alle zekerheid die je maar wenst. Here we go:

Een passend salaris tot +/- € 4.000 per maand op basis van 40 uur
Een vast arbeidscontract voor 32 tot 36 uur
Maar liefst 25 vakantiedagen op basis van 40 uur
Je krijgt een eigen leaseauto (waar je ook privé mee mag rijden)
Een pensioenregeling en aantrekkelijke bonusregeling
Een uitdagende functie waarin je interim werkt voor verschillende opdrachtgevers
Talloze ontwikkelingsmogelijkheden die naadloos aansluiten op jouw ambities
Twee keer per jaar een fantastisch event samen met al jouw collega’s uit het Direct Team

Extra informatie

Status
Open
Opleidingsniveaus
Middelbare school
Plaats
Amsterdam
Dienstverbanden
Fulltime (ervaren)
Salarisindicatie
Tussen €4.000 en €4.500 Per maand
Gepubliceerd op
07-03-2025
Management vacatures
| Fulltime (ervaren) | Middelbare school
Solliciteer nu
Dit kan al binnen twee minuten

In het kort

Amsterdam
Tussen €4.000 en €4.500 Per maand
Middelbare school

Ontvang vergelijkbare vacatures in je mailbox

Vul in waar je vergelijkbare vacatures zoekt en vergeet je e-mailadres niet!

Gerelateerde vacatures

Er zijn op dit moment geen vergelijkbare functies
meer...

Naar vacature

Meer vacatures van StudentJob