Helaas bent u niet ingelogd, login en probeer het opnieuw.
Supervisor Accountancy
Ben jij een ambitieuze teamspeler met een commerciële instelling die makkelijk leidinggeeft? Als Supervisor Accountancy begeleid je assistent-accountants en help je klanten bij het inrichten en beheren van hun financiële administraties.
Dit ben jij
Je gaat starten of bent bezig met de AA-opleiding.Je hebt een aantal jaar werkervaring in de accountancy.
Je kunt uitstekend mondeling en schriftelijk communiceren, ook in het Engels.
Je bent slagvaardig, flexibel en werkt graag in teamverband.
Je kunt goed analyseren, plannen en organiseren.
Je beschikt over een prettige portie humor.
En dit ga je doen
Als Supervisor Accountancy ben je een allround adviseur en geef je op coachende wijze leiding aan je team. In samenwerking met je manager verricht je uiteenlopende accountancywerkzaamheden. Je verzorgt de planning voor je klanten en stelt jaarrekeningen en tussentijdse rapportages samen. Ook bewaak je de budgetten en stel je prognoses, fiscale aangiftes en consolidaties op. In het contact met je klanten luister je altijd scherp naar wat zij vragen en speel je daar adequaat op in. Je signaleert trends en kunt die vertalen naar een nog betere dienstverlening.We zorgen goed voor je
Hard werken moet je goed belonen. Bij Baker Tilly kun je daarom rekenen op een marktconform salaris, flexibele werktijden, een ruime hoeveelheid verlofdagen, opleidingsmogelijkheden, iPhone en MacBook, reiskostenvergoeding of een company car.Je krijgt een marktconform salaris en je ontvangt jaarlijks vakantiegeld ter hoogte van 8 1/3 % van je brutojaarsalaris.
We hanteren flexibele werktijden. Het gaat immers om wat je doet en niet wanneer je het doet.
Bij een volledig dienstverband van 40 uur heb je recht op 32 verlofdagen per jaar.
Afhankelijk van je functie kun je deelnemen aan onze leaseregeling. Kom je met het OV dan krijg je van ons een reiskostenvergoeding.
Wil je een opleiding volgen om je beroepskennis uit te breiden? Dan vergoeden wij vaak de kosten én de helft van je studie-uren.
Afhankelijk van je functie en of je het nodig hebt in je functie krijg je van ons een iPhone en MacBook om zakelijk te gebruiken.
Klaar voor de volgende stap?
Solliciteer directvia deze link. Je hoeft alleen je cv te uploaden, maar een leuke motivatiebrief is altijd welkom.
Informatie
- Baker Tilly
- Zaandam
Partners van AccountancyWorld
AFAS SoftwareAFAS Software
Exact
Exact
Caseware
Caseware
Visma eAccounting
Visma eAccounting
Qwoater
Qwoater
Novak
Novak
Nmbrs
Nmbrs
Markus Verbeek Praehep
Markus Verbeek Praehep
uw logo hier
uw logo hier
Bjorn Lunden
Bjorn Lunden
Fiscount
Fiscount
Credion
Credion
NIVE Opleidingen
NIVE Opleidingen
Visionplanner
Visionplanner
Management Kompasgroep
Management Kompasgroep
MKS
MKS
Avans
Avans
Toro Digital
Toro Digital
word partner van AccountancyWorld
Donateurs van AccountancyWorld
CountusCountus
BDO
BDO
Forvis Mazars
Forvis Mazars
Horlings
Horlings
Visser & Visser
Visser & Visser
uw logo hier
uw logo hier
Van Oers
Van Oers
Flynth
Flynth
Vinken Recruitment
Vinken Recruitment
Baker Tilly
Baker Tilly
CROP
CROP
Dijksterhuis
Dijksterhuis
word donateur van AccountancyWorld
Spotlight
Spotlight
Spotlight
AccountancyWorld
AccountancyWorld is de portal voor de Accountancy & Finance. Op verzoek van diverse professionals en bestuurders uit de Accountancy & Finance wereld is deze netwerk portal opgericht.meer...
Naar vacature
Meer vacatures van AccountancyWorld
Meer Supervisor Accountancy vacatures