Flexcoaches - Zevenbergen
Operator Deze vacature is verlopen. Op zoek naar een nieuwe baan? Neem vandaag nog contact met ons - Volledige vacature bekijken
Helaas bent u niet ingelogd, login en probeer het opnieuw.
Operator
Interessante toeslagen
€2.997 - €3.534 p.m. ex. toeslagen
38 uur
Reiskostenvergoeding
MBO
Mooie en uitdagende vacature operator bij bakkerij Holland
Heb jij ervaring als procesoperator? Misschien wel als operator voedingsmiddelen of zelfs als operator bakkerij? High five! Dan zoeken wij jou! Wij zijn namelijk op zoek naar een procesoperator met een behoorlijke brok ervaring.Jong of oud. Ervaren of elke dag op weg naar net wat meer ervaring. Bij ons telt iedereen mee. Wij zijn al 85 jaar een op en top familiebedrijf! Dat maakt ons bedrijf bijzonder.
Deze mooie functie ligt voor jou klaar
Jij bent als procesoperator een voorbeeld voor onze enthousiaste, ambitieuze en hardwerkende junior productiemedewerkers. Je werkt in een gezellig team waar men van elkaar leert. Waar we streven naar perfectie, graag een stapje extra zetten en waar een mooie dynamiek zorgt voor dat ene heerlijke eindproduct: kraakvers brood.Jouw dag begint met het instellen van de machines en het afwegen van de ingrediënten. Dan is het tijd om het deeg te bereiden en ook het bakproces goed in de gaten te houden. Door jouw kennis en vaardigheden lopen de machines goed en onze productielijnen vlekkeloos. Een kleine storing weet jij snel op te lossen. Je bent als operator bakkerij verantwoordelijk voor het productieproces. En kunnen er volgens jou dingen anders in het proces? Wij staan open voor nieuwe ideeën. Je vergeet in jouw rol ook niet om af en toe eens kwaliteitscontroles uit te voeren. En als dat allemaal in orde is, zet jij weer een mooi vinkje op het einde van je werkdag en ga je met een voldaan gevoel naar huis. Met zelfgebakken vers brood voor het thuisfront onder je arm. Een cadeautje van ons.
Je werkt in 3 ploegen
We werken met een driewekelijks rooster. De ene week stap je vroeg in de ochtend onze bakkerij binnen en de andere week pas laat in de middag. En de laatste week rond middernacht. Als het een keer wat drukker is, zet jij graag een stapje extra en werk je nog even door. Heerlijk zo’n hands-on-mentaliteit.Waar maak je onze bakkerij blij mee?
- Je hebt veel ervaring als zelfstandig (proces)operator. Het liefst in de voedingsmiddelenindustrie. En ook jouw kennis en vaardigheden zijn dik in orde. Jij snapt het belang van een goed draaiend productieproces als geen ander en voelt je daar ook verantwoordelijk voor.
- Een teamplayer pur sang. Jij vindt het leuk jouw ervaring te delen om zo je collega’s te stimuleren en aan te moedigen. Jij bent altijd bereid om te helpen. Dat is de spirit die we zoeken en wat ons team zo sterk maakt.
- Enthousiasme en flexibiliteit. Jij wordt enthousiast van wekelijks verschillende werktijden. Het werken in 3 ploegen vind jij geen punt. Af en toe werk je ook wel eens op zaterdag. Is dat ok?
- Collegialiteit en oprechtheid. In ons team zijn we er voor elkaar. Altijd. We vertrouwen elkaar. Jij durft feedback te geven als een ander daarvan kan leren.
Jouw nieuwe functie
Biedt uiteraard een goed salaris
Dat past bij jouw talent, ervaring en vaardigheden, minimaal €18,20 per uur excl. toeslagen. Je start met een jaarcontract met uitzicht op een vast contract. Je ontvangt elke maand reiskostenvergoeding van €0,23 per kilometer.Met een dynamische werkplek
Natuurlijk in een heerlijke bakkerslucht. Waar het niet ontbreekt aan een gezellige sfeer en werkplezier. En niet te vergeten…. jij werkt bij ons met innovatieve machines.
En ruimte voor ambitie
Wij houden van mensen met ambitie en hebben aandacht voor persoonlijke groei. Heb jij bijvoorbeeld ambitie om door te groeien naar een functie als teamleider? Wij geven jou die kans.Maar ook smakelijke extraatjes
Elke dag vers brood in de lunchpauze, met heerlijke soep en een stuk fruit. Dat krijg je allemaal van ons. Maar dat is nog niet alles. Je neemt ook nog eens vers brood mee naar huis voor jou en je gezin. En ons jaarlijkse personeelsfeest is ook mega leuk. Daar wíl je gewoon bij zijn.meer...
Naar vacature
Meer vacatures van Bakkerij Holland
Meer Operator vacatures
Gerelateerde vacatures aan Operator
Flexcoaches - Etten-Leur
Machine operator Deze vacature is verlopen. Op zoek naar een nieuwe baan? Neem vandaag nog contact met ons - Volledige vacature bekijken
Flexcoaches - Steenbergen
Mechanisch Operator A Deze vacature is verlopen. Op zoek naar een nieuwe baan? Neem vandaag nog contact met ons - Volledige vacature bekijken
Positon - Etten-Leur
Voor een voedingsmiddelenfabrikant, in de regio Breda, zijn wij op zoek naar een:Machine Operator (2 ploegen) Waar ga je werken? Onze opdrachtgever een groeiend bedrijf met 120 medewerkers. Er zijn twee productie locaties.- Volledige vacature bekijken