Inloggen - Registreer  

Online Marketeer

Holland & Barrett - Amsterdam
Ben jij gedreven in digital marketing, ervaren met online campagnes en op zoek naar de volgende stap in jouw carrière? Heb jij een passie voor digital marketing, ervaring met online campagnes en ben je klaar voor een
- Volledige vacature bekijken
Helaas bent u niet ingelogd, login en probeer het opnieuw.    

Display Marketeer

Finest People - Amsterdam - 24-08-2021 Naar vacature  

Display Marketeer | Meest vooruitstrevende publisher van Nederland | Beste tooling van de markt | Naast Google en Facebook de grootste inventory van NL | Amsterdam

Jouw nieuwe baan: Display Marketeer

  • Zit jij al 1 a 2 jaar in

display advertising

?
  • Ben jij klaar om

veel impact

te maken in dit nieuwe en snelgroeiende team?
  • Wil jij werken met heel veel

verschillende

labels

die ruim 80% van de Nederlandse bevolking bereiken?
  • Denk jij

performance

vanuit een

creatieve

hoek

?

Lees dan verder!

Jouw nieuwe werkgever: Meest vooruitstrevende publisher van Nederland

Nederland´s meest innovatieve publisher in 2020 groeit en heeft jou nu nodig! Het is een publisher die met de meest vooruitstrevende tools werkt, naar meedere aanpakken kijkt en erg centraal gelegen ligt. Naast de beste tooling en grootste inventory van Nederland is dit volgens vele medewerkers een erg prettige plek om te werken.

Omdat de overkoepelende groep zo hard groeit, offline en online, is er een aparte afdeling in het leven geroepen om de digitale performance kant aan te pakken vanuit 1 team.

Dit team zorgt ervoor dat de vele labels van de groep goed worden vertegenwoordigd in de promoties, maar ook daadwerkelijke omzet realiseren. De kansen om de labels te exploiteren en nieuwe dingen te doen zijn erg groot. Dit betekent voor jouw een steile leercurve waar jij snel naar Senior toe kan groeien!

Jouw team: Nieuw en snelgroeiend digitaal performance team

Het mooie aan dit team is dat je al in een vroeg stadium lid wordt van een groeiende machine. De twee supervisors van dit team zijn sterk op performance en marketing. Het is een gouden duo die elkaar erg goed aanvullen om de juiste sturing aan de teamleden te kunnen geven. Zij zullen vooral bezig zijn met strategische invulling van de koers waar zij in varen maar ondersteunen jou waar nodig. Dit betekent dat jij direct van de leermeesters kan leren.

Dit team is nieuw en richt zich volledig op Digitaal. Vanwege de combinatie performance en marketing als supervisors zul je dit ook in het team terugzien.

Omdat marketing tegenwoordig valt of staat aan de hand van de creative, is dit team met opzet zo samengesteld dat er performance wordt gedraaid vanuit een creatieve hoek. De teamleden bestaan dus niet alleen uit display marketeers of een social media manager, maar ook uit analist en motion designer. Jij krijgt dus lekker veel inzicht in andere processen van het totale plaatje.

Jouw baan: Display Marketeer

Binnen deze rol heb je enorm veel zelfstandigheid. Omdat je al enige ervaring in Display hebt opgedaan weet jij hoe jij campagnes moet inboeken, analyzeren, optimalizeren en rapporteren op KPI’s. Dit is ook wat je in het begin erg veel gaat doen. Tegelijkertijd wordt je input meegenomen in het opzetten van de digitale strategieën, dus je bent vanaf het begin al bezig met strategie.

Je zult in aanraking komen met de meeste labels van deze partij waarbij jij veel verschillende soort campagnes mag bedenken en draaien. Gezien het team in een groeifase zit, is er ontzettend veel ruimte voor eigen initiatief en experimentatie. Groeien is de eerste pilaar, voor zowel het bedrijf als de medewerkers!

Wanneer jij je draai binnen het team hebt gevonden en de campagnes structureel onder controle hebt mag jij ook nieuwe en innnovatieve projecten oppakken. Dit kan zijn omdat je zelf iets nieuws wilt leren en daarmee het bedrijf ook verder kan helpen, of omdat je iets ziet wat je resultaten direct doen verbeteren.

De doorgroeimogelijkheden zijn hier aan jou omdat je aan het voorfront van de teamopbouw staat. Jij geniet van vrijheid om invulling aan je eigen rol te geven zodra de basis goed staat!

Waar voldoet de ideale Display Marketeer aan?

1 a 2 jaar

ervaring

in digital marketing (voorkeur

Display

).

Ervaring

met

biddingtools

zoals DV360.

Proactief

,

doortastend

,

kritisch

en

leergierig

zijn geen vreemde kenmerken voor jou.

Je wordt enthousiast

van de laatste ontwikkelingen en

trends

en je bent continue op zoek naar

innovatieve oplossingen.

Commercieel

ingesteld,

analytisch sterk

en

overtuigend.

Je hebt een

strategische mindset

met een

pro-actieve drive

om nieuwe ideëen uit te proberen
.

Doorzettingsvermogen

om door je eigen impact de job helemaal zelf te vormen.

Wat wordt er geboden?

  • Een salaris tot

€43.000,- per jaar

  • Een carrière bij een

top-speler

in de

publisher sector

  • Lunchdates met een

gezellig

en

divers team

  • Een

belangrijke

rol in een

snelgroeind

team
  • Dé kans om

het verschil vanuit Display Marketing te maken

meer...

Naar vacature

Meer vacatures van Finest People

Gerelateerde vacatures aan Display Marketeer

Junior Online Marketeer Futurewhiz

Squla - Amsterdam
Amsterdam 32-40 hours €2,600 to €3,500 Futurewhiz is a B-Corp Our mission: 'Giving every child the opportunity to thrive through personalized education'This is what your job looks likeYour challenge as a junior growth
- Volledige vacature bekijken

Medior Online Marketeer Futurewhiz

Squla - Amsterdam
Amsterdam 32-40 hours €3,500 to €4,500 Futurewhiz is a B-Corp Our mission: 'Giving every child the opportunity to thrive through personalized education'This is what your job looks like:Your challenge as a medior growth
- Volledige vacature bekijken

DevOps Engineer

CS Advanced Technology - Amsterdam
Wij waarderen uw privacy We gebruiken cookies om uw browse-ervaring te verbeteren, gepersonaliseerde advertenties of inhoud weer te geven en ons verkeer te analyseren. Door op "Alles accepteren" te klikken, stemt u in met
- Volledige vacature bekijken