Helaas bent u niet ingelogd, login en probeer het opnieuw.
Leraar VSO Maatschappijleer & Geschiedenis
Tijdelijk met uitzicht op vast dienstverband
Plaatsingsdatum
26 februari 2025
Niveau
HBO
Ervaring
Ervaren
Dienstverband
Fulltime
Visio-school in Rotterdam is in de eerste plaats een gewone school waar leerlingen leren en zich ontwikkelen. Tegelijkertijd is het een bijzondere school, omdat onze leerlingen een visuele beperking hebben. Dit vraagt om specifieke aanpassingen in het onderwijs, zoals aangepast lesmateriaal, lesmethoden, een prikkelarme leeromgeving en een doordachte pedagogische aanpak. Binnen de Visio-school hebben we verschillende afdelingen:
- Speciaal basisonderwijs voor leerlingen met een visuele beperking.
- Voortgezet speciaal onderwijs voor leerlingen met een visuele beperking.
- Speciaal onderwijs voor leerlingen met een meervoudige beperking.
Wil je vast een kijkje nemen in onze school??
Bekijk dan onderstaand filmpje:
Ben jij onze nieuwe leerKRACHT!
Dit krijg je
- een zelfstandige en afwisselende functie in een uitdagende onderwijsomgeving;
- per direct, een jaar contract met uitzicht op vast;
- werken met betrokken collega’s in een informele professionele organisatie;
- interne scholing op het gebied van visuele beperkingen of slechtziende en blinde leerlingen;
- een salaris in schaal LC van de CAO PO, minimaal € 3.484,- tot en met maximaal € 6.149,- bruto per maand op fulltime basis;
- Een eindejaarsuitkering, die ongeveer gelijk is aan een 13de maand en 8% vakantiegeld;
- Een pensioenregeling via het ABP en mooie secundaire arbeidsvoorwaarden zoals 53 vrije dagen per jaar;
- Een opleidingsbudget en uitgebreide mogelijkheden om je verder te ontwikkelen en bij te dragen aan landelijke projecten binnen onze Visio-academie;
- Goede secondaire arbeidsvoorwaarden waaronder een eindejaarsuitkering, fiscale voordelen voor een fietsplan, weekendje weg, sportschool, Hello Fresh en nog veel meer!
Dit ga je doen
- Je geeft lessen geschiedenis en maatschappijleer aan vmbo en havo onder- en bovenbouw (verdeling van de uren is in overleg);
- Je denkt mee binnen de sectie geschiedenis/maatschappijleer over optimalisering van het vak;
- Je gaat fulltime (40 uur per week) aan de slag;
- Je gaat onderwijs geven aan een unieke doelgroep; slechtziende en blinde leerlingen in de leeftijd van 12-19 jaar;
- Je gaat lessen aanpassen vanuit de mindset “wat kan wel!”
- Je mag werken in een team met gedreven en bevlogen collega’s.
Dit ben jij
- een enthousiaste en creatieve docent die leerlingen stimuleert om zich te ontwikkelen en de lessen leuk maakt;
- een gepassioneerde leerkracht met hart voor leerlingen die extra ondersteuningsbehoeften nodig hebben;
- Je hebt een 1e of 2e graads bevoegdheid in maatschappijleer en/of geschiedenis of bent bereidt 1 van de 2 bevoegdheden te behalen.
- Heb je bij voorkeur een aantal jaar ervaring als docent geschiedenis en/of maatschappijleer (op het Voortgezet Speciaal Onderwijs is een pre).
- Je weet leerlingen te inspireren met vernieuwende lesmethodes en actuele onderwerpen.
- Je bent flexibel en hebt een hands-on mentaliteit.
- een teamplayer die zelfstandig kan werken en tegelijkertijd een actieve rol heeft in de school;
- een motivator en coach voor onze leerlingen.
meer...
Naar vacature
Meer vacatures van Visio-school
Meer Leraar VSO Maatschappijleer & Geschiedenis vacatures