Inloggen - Registreer  

Directeur Kindcentrum De Heijberg (0.8, 0.1 fte)

Spijtenburg - Rotterdam
Wat ga je doen? Als directeur ben je integraal verantwoordelijk voor de opvang en het onderwijs op de levendige groene school met opvanglocatie in Rotterdam. De slogan van de school is ‘Zin in leren’ en het hele team
- Volledige vacature bekijken
Helaas bent u niet ingelogd, login en probeer het opnieuw.    

Directeur De Tuimelaar Tijdelijk met uitzicht op vast

Vacatures in het Onderwijs - Hoogvliet - 20-02-2025 Naar vacature  

  • Een afgeronde opleiding tot schoolleider en bij voorkeur een onderwijsachtergrond die je helpt om zowel pedagogisch als strategisch goed leiding te geven.
  • Affiniteit met onze leerlingen: Je begrijpt wat zij nodig hebben en hebt oog voor hun unieke achtergronden.
  • Je weet goed te luisteren en helder te communiceren met je team, ouders en leerlingen.
  • Jij blijft rustig, ook als het druk wordt, en weet anderen daarin mee te nemen.
  • Je hebt een sterk vermogen om samen te werken, verbindt teamleden effectief en zorgt ervoor dat iedereen zich onderdeel voelt van het geheel.
  • Je hebt een gezonde dosis humor en weet hoe je een fijne en positieve sfeer neerzet.
  • Je wilt je voor langere tijd verbinden aan De Tuimelaar, zodat je samen met ons kunt werken aan duurzame resultaten.

Wat krijg je?

Nieuwsgierig geworden? Als directeur wil je aan de slag bij De Tuimelaar omdat er naast fijne collega’s en leerlingen nog veel meer voor je klaarstaat:

  • Een uitdagende functie op een leuke, dynamische school in Hoogvliet Rotterdam.
  • De mogelijkheid om een langdurige verbinding aan te gaan met OBS De Tuimelaar en haar leerlingen, ouders en team.
  • Je krijgt een arbeidsovereenkomst bij stichting BOOR en neemt deel aan een sectorgroep waar je regelmatig ervaringen kunt delen met andere schoolleiders.
  • Ruimte voor professionele ontwikkeling en coaching.
  • Dienstverband van 0.8 – 1.0 fte.
  • Salaris D12 maximaal €6992,00 op basis van 40 uur per week, conform CAO PO.
  • Pensioenopbouw via ABP.

Wat kun je?

  • Werken volgens de methodiek van LeerKracht: Je weet hoe je een bottom-up aanpak kunt toepassen en het team kunt stimuleren om samen te werken aan het verbeteren van het onderwijs.
  • Toepassen van de Move-a-Head uitgangspunten: Je integreert deze methodieken effectief in je aanpak om leerlingen optimaal te begeleiden in hun ontwikkeling en groei.
  • Werken met het IEP-systeem (groep 1 t/m 8): Je maakt gebruik van het IEP om onderwijs op maat te bieden en zorgt ervoor dat elke leerling zich verder kan ontwikkelen.
  • Werken met Leeruniek: Je hebt ervaring met dit concept en weet hoe je het kunt inzetten om het leerproces van de leerlingen verder te versterken en innoveren van de organisatie.
  • Je zorgt ervoor dat de succesvolle structuren behouden blijven en werkt tegelijkertijd aan het optimaliseren binnen de schoolorganisatie.
  • Je kunt in samenwerking met Campus010, gericht werken aan de talentontwikkeling van onze leerlingen
  • Je kan je confirmeren aan de visie van De Tuimelaar en dit toepassen binnen de kaders vanuit Stichting Boor
  • Je hebt het vermogen om kalmte en stabiliteit uit te stralen, waardoor je een veilige en zorgzame omgeving creëert voor zowel het team als de leerlingen.

Extra info

Het team

Op de Tuimelaar werkt een enthousiast en bevlogen team van 22 collega’s (onderwijsgevend en onderwijsondersteunend). In de school heerst een veilig pedagogisch klimaat voor zowel leerlingen als het schoolteam: de deuren staan letterlijk open. Leerlingen geven de school een 8,7 als rapportcijfer en ouders geven een 9.

Ook heeft het team de hoogste score van BOOR op het medewerkers tevredenheid onderzoek behaald.
Als schoolleider krijg je veel ruimte en ondersteuning binnen zowel de school als binnen stichting BOOR. Op school werk je samen met bouwcoördinatoren, intern begeleiders, een administratief ondersteuner en een zelfredzaam team aan het verstevigen van de fundering van de school.

Binnen BOOR krijg je ook ondersteuning van experts op het gebied van huisvesting, IT, financiën, onderwijskwaliteit en HR. Zo kun jij je richten op wat echt belangrijk is: het leiden van de school. En als je wilt sparren, staat er altijd een betrokken Bovenschools directeur voor je klaar.

Heb je meer vragen over de procedure of functie, neem dan gerust contact op met Stefan Quack (Corporate Recruiter), e-mail: stefan.quack@stichtingboor.nl.

meer...

Naar vacature


Gerelateerde vacatures aan Directeur De Tuimelaar Tijdelijk met uitzicht op vast

DIRECT DIRECTIESECRETARESSE voor de CEO van een groo...

FlexStar Secretarieel Secretaresse Uitzendbureau - Rotterdam
Extra informatie= In deze functie ondersteun je de directeur op secretarieel, administratief en organisatorisch gebied= Onze opdrachtgever is op zoek naar een kandidaat die zeer ervaren is als directiesecretaresse, goed kan
- Volledige vacature bekijken

Docent mobiliteit en transport

RGO Beroepscampus - Sommelsdijk
docent beroepsgerichte leerweg - mobiliteit en transport School: RGO Beroepscampus Contactpersoon: Saskia van der Graaf, HR adviseur Telefoonnummer: 06-45350011 Sector: VO (Voortgezet Onderwijs) fte: 0,70 - 1,00 Uren: in
- Volledige vacature bekijken

Managementondersteuner directeur bestuursondersteuni...

Ministerie van Defensie - Ouddorp
Wat ga je doen? De managementondersteuner directeur bestuursondersteuning en advies verricht organisatorische, secretariële en administratieve werkzaamheden ter ondersteuning van de directeur, haar/zijn plaatsvervanger en
- Volledige vacature bekijken

Bezorger Bijbaan Rijbewijs B Tijdelijk

Coolblue - Rotterdam
Met deze toffe bezorger bijbaan ga jij in het weekend heel veel klanten blij maken. Heb je minimaal 2 jaar je rijbewijs B en zoek je een goedbetaalde flexibele bijbaan met veel vrijheid? Dan is deze weekendbaan écht iets
- Volledige vacature bekijken