Inloggen - Registreer  

Medewerker bediening Suikerkist

Van Asch Horeca - 13-02-2025 Naar vacature  

Ben jij een sociaal dier en fleur jij helemaal op wanneer jij gasten in de watten mag leggen? Vind jij het fijn om flexibel inzetbaar te zijn en leer je graag meer over de horeca terwijl je met ons mee werkt? Ben jij altijd vrolijk en hou jij van interactie met de gasten? Zorg jij ervoor dat er qua service niets te missen valt? Klinkt dit als wie jij bent? Wij zitten klaar voor jou!

Je gaat werken in een compleet team dat onderdeel is van een grotere familie: Van Asch Horeca. Hierdoor leer je veel nieuwe mensen kennen en kun je veel kennis en ervaring bij ons opdoen. Spreekt dit je aan, dan is dit jouw kans!

Suikerkist is gevestigd op de Havermarkt en heeft door de meeste zon uren van Breda misschien wel hét bekendste terras van Breda. De zaak heeft een eigenzinnig en los karakter wat perfect bij deze tijd past. Samen met jouw toekomstige collega’s vorm je een jong, ambitieus en gezellig team met een passie voor lekker eten en drinken. We hebben dan ook een leuk aanbod van stoere gerechten en gave dranken!

Jouw rol

Als medewerker bediening bij de Suikerkist ben jij samen met ons hechte verantwoordelijk voor het creëren van een fantastische gastbeleving. Vanaf het moment dat een gast arriveert tot aan het moment dat zij onze zaak verlaten zorg jij samen met het team ervoor dat zij dik tevreden vertrekken. Lekkere koffies maken, gin tonics serveren, lunchgerechten uitlopen, een lekkere bittergarnituur aanslaan of een heerlijk speciaal biertje aanbevelen? You name it, we fix it.

Zolang jij het enthousiasme en de pro-activiteit meeneemt, zorgen wij ervoor dat jij alle kennis kan opdoen om jouw functie met veel plezier en kunde uit te kunnen voeren.

Ervaring in de horeca is gewenst, maar geen must. We willen het je met liefde leren.
“Passion over experience”

Wat is vereist?

  • Goede sociale vaardigheden en goed kunnen samenwerken
  • Vrolijkheid en gezelligheid
  • Geen specifieke opleiding of werkervaring vereist

Groeipad

Medewerker bediening – Floormanager – Assistent bedrijfsleider – Bedrijfsleider
Wat doe je?
Bedienen en adviseren van gasten
Opruim- en schoonmaakwerkzaamheden
Jezelf ontwikkelen
80
15
5
Wat bieden wij?
  • € 7,56 tot € 17,22 bruto p/u. Inclusief vakantiegeld en vakantie uren (afhankelijk van leeftijd en ervaring)
  • Fooi en personeelskorting binnen alle bedrijven van Van Asch Horeca
  • Een baan met flexibele diensten en tijden – vaste dagen in overleg is mogelijk
  • Gratis cursussen en trainingen
  • Een gezellig team
  • Leuke after-work borrels
  • Te gekke personeelsfeesten en -uitjes
  • Oog voor talent en de toekomst
“Je kunt jezelf blijven ontwikkelen. In de bediening leer je niet alleen omgaan met mensen, maar ook hoe je snel moet schakelen en problemen moet oplossen. Je wordt echt beter in multitasking en het managen van stress.


Faisel
Medewerker bediening Suikerkist
Ik wil deze baan
Van Asch Horeca Beheer is een bedrijf dat zich al meer dan 20 jaar bezig houdt met het ontwikkelen en exploiteren van horecaconcepten.
meer...

Naar vacature

Meer vacatures van Van Asch Horeca